BHP Chorzów

Usługi BHP w Chorzowie i okolicach

Nasza oferta obejmuje rozbudowany wachlarz usług BHP, które świadczymy na rzecz zakładów pracy oraz klientów indywidualnych z Chorzowa i okolicznych miejscowości. Wieloletnia praktyka zawodowa ekspertów Seli to gwarancja profesjonalnych usług szkoleniowych. 

Klienci cenią organizowane przez nas wstępne i okresowe szkolenia BHP, jak również rzetelność działań kontrolnych podczas audytów. Poszukujesz koordynatora BHP, który zapewni kompleksowy nadzór nad przebiegiem Twojej inwestycji budowlanej? Sela to doskonały wybór, który zapewni Ci najwyższy standard obsługi w każdym wymiarze!

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zgodność dokumentacji to nasz priorytet!

Właściwe prowadzenie dokumentacji pozwala identyfikować potencjalne zagrożenia w środowisku pracy i proponować rozwiązania ukierunkowane na redukcję ryzyka wypadków. Wspieramy pracodawców w opracowywaniu formalnych ram systemu bezpieczeństwa w zakładach pracy. 

Odpowiadamy za sporządzanie instrukcji i rejestrów BHP, raportowanie działań kontrolnych oraz wyników pomiarów. Angażujemy się również w przygotowywanie programów szkoleniowych, które uwzględniają specyfikę firmy, profil jej działalności oraz potrzeby zatrudnionego personelu.

Poszukujesz niestandardowych szkoleń? Sela to właściwy adres!

Specjalizujemy się w organizacji wstępnych i okresowych szkoleń BHP dla zakładów pracy. Przygotowujemy nowych pracowników do wykonywania obowiązków i aktualizujemy wiedzę osób już zatrudnionych, przekazując informacje na temat zmian prawnych i dobrych praktyk. Wiemy, że BHP niejedno ma imię i warto skoncentrować się na wielopłaszczyznowym szkoleniu pracowników. 

W naszej ofercie można więc znaleźć także niestandardowe kursy, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pracodawców oraz pracowników. Szkolenia paramilitarne czy kursy praktyczne z zakresu efektywnego gaszenia pożarów to propozycje, które zapewnią Twojej firmie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Analiza

Nasze działania kontrolne wzniosą BHP w Twojej firmie na wyższy poziom!

Nasi certyfikowani pracownicy mają stosowne uprawnienia do prowadzenia kompleksowych kontroli w zakładach pracy. Podczas audytów koncentrujemy się na ocenie zgodności dokumentacji firmowej ze stawianymi jej wymogami, jak również analizujemy całe środowisko pracy: ogólny poziom bezpieczeństwa w obiekcie, stan techniczny urządzeń, obecność zagrożeń i trafność procedur zorientowanych na ich minimalizację. Sporządzany przez nas raport pokontrolny daje pracodawcy wiedzę o lukach w systemie BHP i ochrony przeciwpożarowej, pozwalając podjąć działania zorientowane na likwidację „wąskich gardeł”.

Wybierz profesjonalnych koordynatorów BHP dla inwestycji budowlanej!

Zapewniamy profesjonalny nadzór BHP nad inwestycjami budowlanymi zlokalizowanymi na terenie Chorzowa lub w okolicznych miejscowościach. Nasi specjaliści pracują z uwzględnieniem wszystkich standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Wspieramy inwestorów, generalnych wykonawców lub podwykonawców na każdym etapie procesu inwestycyjnego: od momentu wstępnego projektowania, przez prace przygotowawcze i konkretne etapy budowy, aż do ukończenia i odbioru inwestycji.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top