Audyt BHP Chorzów

Audyt BHP Chorzów

Od lat zajmujemy się prowadzenie prowadzeniem profesjonalnych audytów BHP i PPOŻ. Organizujemy je w dowolnym zakładzie pracy w wielu branżach. Należymy do jednego z lepszych zespołów audytowych w Polsce. Staramy się zawsze spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dla kogo jest audyt BHP Chorzów?

Audyt BHP Chorzów możemy przeprowadzić w każdej firmie, która tego potrzebuje. Bez względu na to, czy dopiero zaczyna i potrzebuje wskazówek, co jeszcze można ulepszyć. Czy też działa już od lat, ale chcą, by ktoś świeżym okiem spojrzał na ich działania. Zawsze staramy się przedstawić szczegółową listę tego, co jeszcze można wdrożyć, by system BHP działał jeszcze sprawniej.

Cele audytu

Przede wszystkim zależy nam na tym, by każdy zakład pracy był miejsce w pełni bezpiecznym dla pracowników. Musi zatem spełniać wszelkie normy BHP i PPOŻ. Dlatego podczas współpracy z klientem, sprawdzamy, jaki jest obecny stan tych systemów. Przyglądamy się tzw. wąskim gardłom, przez które niektóre obszary nie działają tak dobrze jakby mogły.

Ponadto tworzymy listę zaleceń, które pozwolą usprawnić działanie firmy pod względem BHP i PPOŻ. Zadbamy o to, by firma spełnia wszelkie standardy i normy prawne, które zapewnią bezpieczeństwo pracowników.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Kto przeprowadza audyty?

Zespoły audytowe są stworzone przez specjalistów z BHP, PPOŻ, a także Inspektorów Pracy, który są wyspecjalizowani w danym obszarze np. ergonomii pracy, pracach szczególnie niebezpiecznych itp. Działamy nie tylko w Polsce, ale także za granicą (w Niemczech, na Słowacji i w Czechach)

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jakie obszary obejmuje audyt BHP?

Przeważnie klienci wybierają audyt całościowy, który składa się z obszarów:

  • Szkolenie BHP
  • Dokumentacja BHP
  • Badania lekarskie
  • Sprawdzenie systemu BHP, który obecnie funkcjonuje
  • Sprawdzenie, jak działa pierwsza pomoc i ewakuacja
  • Czynniki szkodliwe na stanowiskach pracy
  • Wypadki przy pracy
  • Obiekty budowlane
  • I inne.
Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Czego potrzebujemy, by przeprowadzić audyt BHP Chorzów?

Zanim zabierzemy się do przeprowadzenia audytu, potrzebujemy przede wszystkim zaufania ze strony firmy. Pracodawca i pracownicy muszą wiedzieć, że nasze działania nie mają na celu wykazania błędów, ale pomoc w usprawnieniu działania systemu BHP i PPOŻ. Będziemy potrzebować dostępu do pełnego zakresu danych, poszczególnych pomieszczeń, dokumentacji czy maszyn, a także obecność i współpracy osób, które działają w poszczególnych miejscach.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jakie są korzyści z przeprowadzonego audytu?

Można by wymienić sporo zalet tego, dlaczego warto korzystać z audytu. Przede wszystkim należy pamiętać, że to pracodawca jest odpowiedzialny za stan BHP w firmie. A z pewnością chciałby mieć spokojne myśli. Audyt BHP Chorzów mu to umożliwi. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo w zakładzie pracy, dba o ochronę zdrowia i życia pracowników.

Dzięki temu sama firma stanie się bezpiecznym i atrakcyjnym miejscem dla pracowników. A pracodawca będzie w ich oczach kimś, kto dba o swój zespół i jego potrzeby. W zakładzie pracy zmniejszy się też ryzyko wystąpienia wypadków oraz ograniczy się zagrożenie zdrowia i życia ludzi, a system bezpieczeństwa będzie funkcjonował na wyższym poziomie. To wpłynie na lepsze morale w zespole.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry