Audyt BHP Chorzów

Audyty BHP w Chorzowie i okolicach

Zajmujemy się nie tylko wsparciem polskich przedsiębiorców w zakresie stałej obsługi BHP i szkoleń, ale także przeprowadzamy profesjonalne audyty BHP. Nasza oferta jest skierowana do właścicieli zakładów pracy z Chorzowa i okolicznych lokalizacji. Podczas szczegółowej kontroli, w centrum naszej uwagi umieszczamy różne obszary działalności organizacji, takie jak: dokumentacja stanu bezpieczeństwa, szkolenia, stan infrastruktury i maszyn. Nasi specjaliści przeprowadzą wnikliwą ocenę wszystkich wymienionych powyżej bądź skoncentrują się na wybranym przez klienta aspekcie jego działalności. 

Bez względu na zakres audytu, każdorazowo po jego zakończeniu sporządzamy szczegółowy raport pokontrolny z wykazem stwierdzonych nieprawidłowości. Zajmujemy się formułowaniem rekomendacji działań naprawczych i służymy radą w trakcie ich wdrażania.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Kiedy należy przeprowadzić audyt BHP?

Audyt to niezwykle pomocna metoda ocena zgodności pomiędzy stanem bezpieczeństwa w firmie a aktualnymi przepisami. Z takiej formy diagnozowania nieprawidłowości powinni korzystać właściciele firm, w których zaplanowane jest przeprowadzenie kontroli zewnętrznych. Z uwagi na wysoki potencjał prewencyjny, audyt powinien być stałym elementem systemu zarządzania bezpieczeństwem w organizacji.

Pamiętaj, że rzetelny audyt BHP jest zalecany każdemu pracodawcy, który swym priorytetem czyni wysoki poziom bezpieczeństwa w swojej firmie! Jeśli jesteś jednym z nich, skontaktuj się z Selą – doświadczonym audytorem BHP!

Audyt bezpieczeństwa maszyn i urządzeń w zakładzie pracy

Sprawność parku maszynowego gwarantuje niezakłócony przebieg procesów produkcyjnych i technologicznych. Wpływa nie tylko na utrzymanie ruchu i ciągłość działań firmy, ale również stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla zatrudnionego w niej personelu. Z tego właśnie względu kwestia sprawności maszyn i urządzeń jest niezwykle ważnym obszarem kontroli podczas audytu BHP. Jej zakres obejmuje ocenę stanu technicznego oraz sprawności maszyn i urządzeń z uwzględnieniem zgodności z normami bezpiecznego użytkowania. Audytor sprawdza poprawność wdrożonych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, jak również ich efektywność w zabezpieczaniu pracowników przed potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi z użytkowania maszyn. Przeprowadza ponadto weryfikację kompletności i transparentności dokumentacji serwisowej, a także sposobu raportowania prac konserwacyjnych i naprawczych. Kluczowym elementem audytu bezpieczeństwa parku maszynowego jest również sprawdzanie aktualności pozwoleń wydanych przez zwierzchnie organy nadzoru np. Urząd Dozoru Technicznego (UDT) na użytkowanie sprzętu.

Przeprowadzimy kompleksową kontrolę stanu technicznego urządzeń wchodzących w skład parku maszynowego Twojej firmy i sprawdzimy bezpieczeństwo pracowników na liniach produkcyjnych. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top