BHP Bytom

Usługi BHP w Bytomiu i okolicach

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe usługi BHP. Zapewniamy profesjonalne wsparcie zarówno właścicielom zakładów pracy, jak i klientom indywidualnym z terenu Bytomia i okolicznych miejscowości. Przeprowadzamy wstępne i okresowe szkolenia BHP oraz oferujemy kursy specjalistyczne adresowane do przedstawicieli różnych profesji. 

Dzięki usługom nadzorczym czuwamy nad przebiegiem budowy, a za sprawą rzetelnych audytów podnosimy poziom bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Powierz dokumentację swojej firmy w ręce profesjonalistów!

Prawo obliguje pracodawcę do bieżącego dokumentowania stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Obowiązek ten bywa niekiedy problematyczny dla właścicieli firm, którzy zmagają się z natłokiem spraw związanych z prowadzeniem biznesu. Warto więc scedować tę odpowiedzialność na profesjonalistów. Specjaliści z Seli zadbają o kompletność dokumentacji, jej systematyczną aktualizację i archiwizację w zgodzie z wymogami

Nasze działania z zakresu prowadzenia dokumentacji BHP dla zakładów pracy cechują się pełną transparentnością, co zapewnia bezstresowy przebieg kontroli zewnętrznych.

Przekażemy Twoim pracownikom aktualną wiedzę z BHP!

Naszym atutem jest kadra szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu. Zajmujemy się szeroko pojętą edukacją pracowników, przekazując im aktualną wiedzę z prawa pracy oraz wnioski płynące z wieloletniej praktyki. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP, a także kursy specjalistyczne i zawodowe. Zachowujemy wszelką dbałość o atrakcyjność przekazu oraz wysoki komfort uczestników. 

W związku z powyższym prowadzimy szkolenia BHP w trybie stacjonarnym lub w formie samokształcenia kierowanego z wykorzystaniem metody e-learningu.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Analiza

Przeprowadzimy wnikliwą ocenę stanu bezpieczeństwa

W działaniach kontrolnych nasi specjaliści nie mają sobie równych! Z wielką starannością przeprowadzamy audyt zakładów pracy, uwzględniając w działaniach kontrolnych niemal każdy obszar ich funkcjonowania. Oceniamy obowiązującą politykę BHP, analizujemy wnikliwie dokumenty wewnętrzne, regulaminy i instrukcje. Koncentrujemy się na ich zgodności z aktualnymi regulacjami prawnymi i faktycznym stanem bezpieczeństwa w środowisku pracy. Sprawdzamy obiekt pod względem przystosowania do przepisów BHP i wymogów ochrony przeciwpożarowej, a także oceniamy obowiązujący system identyfikacji zagrożeń i czynników szkodliwych na poszczególnych stanowiskach pracy.

Zapewnimy bezpieczeństwo przebiegu inwestycji budowlanej

Celem oferowanych przez nas usług nadzoru jest zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa na terenie budowy. Plac robót budowlanych bywa miejscem szczególnie narażonym na występowanie wypadków przy pracy. Zajmujemy się więc koordynacją przebiegu inwestycji, zapewniając jego zgodność z regulacjami BHP oraz przepisami z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Przeszkolimy pracowników i sprawdzimy aktualność ich pozwoleń na wykonywanie obowiązków zawodowych. Skoncentrujemy się na regularnej ocenie stanu technicznego sprzętu i zadbamy o kontrolę podwykonawców. W przypadku stwierdzonych nieprawidłowości lub uchybień zaproponujemy rozwiązania.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top