Nadzór BHP Bytom

Nadzór BHP Bytom

Bezpieczeństwo i higiena pracy to powszechnie używana nazwa na zbiór zasad, dzięki którym wykonywana praca odbywa się w sposób bezpieczny dla życia i zdrowia ludzkiego. W Polsce na straży przestrzegania tych zasad w zakładach pracy stoi Państwowa Inspekcja Pracy (PIP).

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Kompleksowy nadzór BHP

Na budowie czy też w zakładzie produkcyjnym , prowadzimy kompleksowy nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy związanej z inwestycjami budowlanymi na terenie Bytomia. Jesteśmy reprezantami każdej osoby biorącej udział w procesie budowlanym. Zaczynając od inwestora na pracownikach firm podwykonawczych kończąc.

Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w miejscu pracy. Konsekwentnie realizujemy założenie „0 wypadków przy pracy”. W swojej branży jesteśmy profesjonalistami. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów w naszej firmie, jesteśmy jedynymi profesjonalistami w Bytomiu posiadający tak szeroką wiedzę o BHP i rzeszę zadowolonych klientów.

Zakres nadzoru BHP

Sprawujemy nadzór nad:

  • Budowami liniowymi
  • Budowami kubatorowymi
  • Wskazanymi pracami technicznymi w funkcjonujących zakładach produkcyjnych na terenie Bytomia

Możemy zapewnić nadzór nawet przez całą dobę lub tylko przy wytyczonych pracach. Co więcej gwarantujemy obecność koordynatora BHP na budowie i wyłącznie cykliczne audyty na zlecenie.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co wchodzi w skład nadzoru BHP?

Nadzór BHP Bytom jest obecny na każdym etapie prac. Nasza praca zaczyna się już na etapie przeprowadzenia szkoleń wprowadzających na budowę następnie weryfikujemy dokumentację i sprawujemy nad nią nadzór. Ponadto naszą obecność widać również przy przeprowadzaniu codziennych kontroli stanu bezpieczeństwa, kontroli firm podwykonawczych i wiele innych.

Jak należy rozumieć nadzór BHP?

W branży działamy już od wielu lat. Jako doświadczony zespół zdajemy sobie sprawę z rangi powierzonych nam zadań i rozumiemy, codziennie toczącą się walkę o dotrzymanie terminów inwestycji.

Naszym zadaniem jest walka o ludzkie życie i zdrowie. Ten cel realizujemy wspierając naszymi działaniami bezpieczną realizację prac. Niezależnie od miejsca, warunków pogodowych nasz zespół czuwa, aby najwyższej jakości standardy BHP były zachowane.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Kadra naszych specjalistów BHP Sela w Bytomiu

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy działający według standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Świadczymy usługi przy prowadzeniu nadzorów BHP w firmach produkcyjnych i na budowach na terenie miasta Bytom.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest inny i dlatego do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. W zależności od potrzeb projektu dedykujemy specjalistę, który będzie nadzorował BHP. Posiadać on będzie wymagane uprawnienia w kwestiach takich jak kompetencje językowe, zawodowe, merytoryczne czy choćby osobowościowe.

Oczekiwania, które spełnimy

  • przy pracy zachowujemy najwyższe standardy
  • dostrzegamy i unikamy wszelkich zagrożeń
  • przewidujemy następstwa niepożądanych zdarzeń i zachowań
  • jesteśmy otwarci na współpracę i dobre rady
Sela BHP - audyty

Korzyści ze współpracy z nadzorem BHP Sela w Bytomiu

Nasza wyspecjalizowana kadra zadba o to, żeby prace prowadzone w obrębie inwestycji zakończyły się pomyślnie i szczęśliwie również dla pracowników. Zapewniamy m.in.: nadzór BHP Bytom przez całą dobę, wykwalifikowanych specjalistów BHP, elastyczność w kwestii terminów, udaną współpracę i wiele więcej.

Decydując się na współpracę z nami masz pewność rzetelność wykonywania prac i zachowania standardów na światowym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top