Audyt BHP Bytom

Audyt BHP Bytom

Audyt jest kontrolą poprawności ustanowionych procedur, rzetelności wprowadzonych rozwiązań a także zgodności danego obszaru pod kątem prawnym. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu audytu BHP oraz PPOŻ, które niezbędne są przy funkcjonowaniu każdej działalności gospodarczej. Audyt BHP Bytom pomoże nam wyłapać słabe aspekty bezpieczeństwa zakładu pracy które mogą przyczynić się do uszczerbku na zdrowiu pracownika a także naprawić te błędy.

Konsultacja audytorska jest wskazana regularnie aby zyskać pewność że nasze zabezpieczenia i standardy BHP są w stanie zapewnić bezpieczeństwo pracowników a także uchronić zakład pracy od poniesienia odpowiedzialności za zaistniałe wypadki przy pracy.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się zawodowo audytem a także bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Zaufały nam już zarówno firmy posiadające długą historię na rynku jak i takie które dopiero rozpoczynały swoją działalność gospodarczą i chciały stworzyć procedury dające gwarancję bezpieczeństwa na terenie zakładu.

Dlaczego regularny audyt jest potrzebny?

Standardy bezpieczeństwa się zmieniają a przepisy podlegają aktualizacji, regularne wykonywanie przeglądów procedur bezpieczeństwa w zakładzie pracy sprawia że nasze procedury będą stale aktualne. Bezpieczeństwo BHP i PPOŻ to najważniejsze kwestie zarówno dla komfortu pracowników jak i z punktu widzenia odpowiedzialności przedsiębiorstwa, które ponosi pełną odpowiedzialność za zdarzenia które miały miejsce na terenie zakładu pracy. Regularne kontrole pomogą:

  • Zaktualizować obowiązujące procedury
  • Wyłapać nieścisłości i naprawić problemy w danych standardach bezpieczeństwa
  • Przeszkolić dodatkowo pracowników z zakresu BHP
  • Stworzyć nową dokumentację BHP
Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Korzyści wynikające z audytu

Warto zwrócić uwagę na fakt że audyt to nie jedynie obowiązek ale również duże korzyści dla przedsiębiorstwa. W przypadku prowadzenia regularnych kontroli audytowych pracownicy widzą że mogą czuć się w danym zakładzie pracy bezpiecznie.

Ewentualne kontrole państwowe widząc liczne zmiany i aktualizacja wytycznych dot. BHP również mają podstawy do nie przeprowadzania dodatkowych wizytacji. Zwiększenie bezpieczeństwa w zakładzie pracy to też powód do dumy i możliwość podniesienia swojego wizerunku marketingowego.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Kluczem do sukcesu jest regularna współpraca

Współpracy po audycie nie trzeba od razu kończyć a regularny kontakt z nami zapewni Państwu możliwość stałego aktualizowania swoich procedur i bycia na bieżąco z prawnymi aspektami zapewnienia bezpieczeństwa w pracy. Możliwość uzyskania konsultingu oraz zapewnienia szkoleń z zakresu ochrony PPOŻ i BHP to bardzo ważna kwestia szczególnie dla pracodawców posiadających dużą ilość pracowników i sporą rotację ludzi na wielu stanowiskach.

Zawierając stałą współpracę czerpiemy wzajemne korzyści i możliwość szybkiej pomocy. Audyt BHP Bytom pomoże Państwu w zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników i zapewnienia odpowiednich procedur nawet w przypadku bardzo wymagających przepisów i często aktualizowanych aktów prawnych.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry