Audyt BHP Bytom

Audyty BHP w Bytomiu i okolicach

W szerokim wachlarzu naszych usług mieszczą się profesjonalne audyty BHP, które przeprowadzamy w zakładach pracy w całej Polsce, również w Bytomiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową kontrolą stanu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstw, takich jak: dokumentacja, szkolenia BHP, stan infrastruktury i parku maszynowego. Przedmiotem audytu BHP bywa także ocena zagrożeń występujących w środowisku zatrudnienia i czynników ryzyka na poszczególnych stanowiskach pracy, jak również analiza skuteczności rozwiązań wdrożonych w celu redukcji ryzyka ich wystąpienia. Wykonujemy audyt wszystkich wymienionych obszarów bądź przeprowadzamy szczegółową kontrolę na wybranej płaszczyźnie. W relacjach biznesowych stawiamy na elastyczność. Wobec powyższego w realizacji usługi każdorazowo uwzględniamy oczekiwania klienta!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jakie znaczenie ma audyt BHP w miejscu pracy?

Celem audytu BHP jest ocena stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy, wykrycie nieprawidłowości i zarekomendowanie rozwiązań służących ich usunięciu. Audyt może pełnić funkcję prewencyjną. Jako metoda identyfikacji i niwelacji tzw. wąskich gardeł w bezpieczeństwie organizacji chroni jej właściciela przed sankcjami karnymi oraz finansowymi. Rozpoznanie obszarów, wymagających natychmiastowej interwencji, umożliwia wdrożenie odpowiednich działań naprawczych. W sposób znaczący podnosi poziom bezpieczeństwa w środowisku pracy, redukując ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń i wypadków przy pracy.

Udzielamy naszym partnerom biznesowym wsparcia w budowaniu kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy. Usługi audytowe w wykonaniu ekspertów Seli wskażą Ci kierunek niezbędnych zmian!

Kontrola czynników ryzyka w środowisku pracy

Środowisko pracy jest miejscem występowania wielu rozmaitych zagrożeń. Wypadki przy pracy czy pożary niosą ze sobą nie tylko realne ryzyko dla zdrowia i życia pracowników, ale także wpływają na funkcjonowanie całej firmy. Ich konsekwencją są straty finansowe lub przerwy w ciągłości pracy, które również generują koszty i pogarszają kondycję organizacji. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by zredukować do minimum czynniki ryzyka w miejscu zatrudnienia. Specjalistyczny audyt służy ocenie poprawności pomiarów czynników ryzyka na poszczególnych stanowiskach pracy oraz prawidłowości ich raportowania. Przedmiotem zainteresowań audytora jest również weryfikacja metod informowania pracowników o czynnikach szkodliwych, uciążliwych oraz niebezpiecznych.

Dzięki szczegółowemu audytowi czynników ryzyka oraz innych zagrożeń zadbamy o poprawę poziomu bezpieczeństwa w Twoim zakładzie pracy! Skorzystaj ze wsparcia ekspertów w swojej dziedzinie!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top