BHP Bydgoszcz

Usługi BHP w Bydgoszczy i okolicach

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować zakładom pracy z Bydgoszczy i okolic rozbudowany wachlarz usług BHP. Naszym priorytetem jest zapewnianie partnerom biznesowym najwyższej obsługi szkoleniowej nie tylko w ramach wymaganych prawem wstępnych i okresowych szkoleń BHP, ale także zaawansowanych kursów zawodowych. 

Prowadzimy i aktualizujemy dokumenty firmowe, jak również świadczymy usługi audytowe oraz koordynujemy przebieg procesu budowlanego, dbając o bezpieczeństwo jego uczestników w ramach profesjonalnego nadzoru.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zapewnimy aktualizację dokumentacji w Twojej firmie

Podczas współpracy trzymamy pieczę nad kompletnością dokumentacji w zakładzie pracy. Kontrolujemy akta pracownicze, dbamy o regularną aktualizację danych i przestrzeganie terminów ważności szkoleń. Czuwamy nad rejestrami, instrukcjami i standardami postępowania. 

Zajmujemy się wypełnianiem karty oceny ryzyka zawodowego, uwzględniając zagrożenia środowiska pracy i rekomendując działania na rzecz ich minimalizacji. Dbając o zabezpieczenie dokumentów, przeprowadzamy ich systematyczną digitalizację w postaci baz cyfrowych. 

W organizacji atrakcyjnych szkoleń nie mamy sobie równych!

Jesteśmy świadomi sukcesywnych ewolucji potrzeb szkoleniowych zespołów pracowniczych. Dążąc do zagwarantowania naszym partnerom biznesowym najwyższego standardu obsługi, uzupełniliśmy pakiet szkoleń standardowych o specjalistyczne kursy adresowane do poszczególnych grup zawodowych. W ofercie Seli można więc znaleźć zarówno kursy dla osób zatrudnionych na wysokościach, jak i szkolenia z ergonomii pracy. 

Kompleksowość naszych usług zadowoli z pewnością także miłośników adrenaliny. Szkoła survivalu czy szkolenia paramilitarne to doskonała alternatywa na wszystkich poszukiwaczy wrażeń.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Analiza

Wdrożymy rekomendacje pokontrolne po audycie

Specjaliści z Seli przeprowadzą w Twoim zakładzie pracy szczegółowy audyt ochrony przeciwpożarowej i systemu zarządzania bezpieczeństwem. Skontrolujemy  poprawność prowadzonej dokumentacji i rzetelność badań czynników ryzyka. Ocenimy poziom przestrzegania przepisów BHP i sprawdzimy stan techniczny obiektu czy parku maszynowego. Skoncentrujemy się także na ocenie wdrożonych rozwiązań techniczno-organizacyjnych, identyfikując przy tym newralgiczne obszary, które wymagają usprawnień. Na podstawie zgromadzonej wiedzy sporządzimy szczegółowy raport pokontrolny i zarekomendujemy działania ukierunkowane na poprawę poziomu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. 

Nadzorujemy przebieg procesu inwestycyjnego

Zapewniamy naszym partnerom biznesowym opiekę wykwalifikowanego koordynatora BHP na terenie inwestycji budowanej. Jeśli jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą lub podwykonawcą, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. 

Nie tylko przeszkolimy pracowników z zasad BHP i ochrony ppoż., ale także zadbamy o poprawność dokumentacji oraz wnikliwą kontrolę terenu budowy. Czuwamy w ten sposób nad bezpieczeństwem wszystkich osób zaangażowanych w prace budowlane.

Usługi BHP - Planowanie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top