Obsługa BHP Bydgoszcz

Obsługa BHP w Bydgoszczy i okolicach

Odpowiednie warunki bezpieczeństwa to gwarancja właściwego funkcjonowania przedsiębiorstwa, która pozwala na realizację strategicznych celów. Jako przedstawiciele służby bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy tego świadomi, toteż oferujemy kompleksową obsługę BHP zakładom pracy działającym w Bydgoszczy i w pobliskich lokalizacjach

Zapewniamy fachowe doradztwo zarówno w ramach jednorazowego zlecenia, jak i stałej obsługi. Małym i średnim przedsiębiorstwom polecamy przede wszystkim outsourcing usług BHP w ramach współpracy B2B w wymiarze kwartalnym, miesięcznym lub dostosowanym elastycznie do potrzeb. Zapewniamy ponadto wsparcie wewnętrznej, zakładowej służby BHP, jak również świadczymy usługi stałego nadzoru w przypadku prac zaliczanych do kategorii szczególnie niebezpiecznych. Jesteśmy firmą godną zaufania, co poświadczają pozytywne opinie naszych klientów.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Kiedy warto skorzystać z zewnętrznej obsługi BHP?

Outsourcing usług BHP pozwala na zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w środowisku zatrudnienia. Jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, które z uwagi na ograniczone możliwości budżetowe nie mogą pozwolić sobie na utrzymywanie pełnego etatu specjalisty ds. BHP. Z takiej opcji mogą skorzystać również firmy, które nie dysponują odpowiednimi zasobami kadrowymi. Podmioty, specjalizujące się w BHP, mają aktualną wiedzę na temat wymagań prawnych obowiązujących w poszczególnych branżach. W związku z powyższym oferują fachową pomoc, która bywa szczególnym wsparciem dla firm zajmujących się nowymi technologiami. 

Zewnętrzna obsługa BHP jest ceniona przez zakłady pracy również za obiektywizm i bezstronność. Gwarantuje całkowicie niezależną ocenę warunków panujących w przedsiębiorstwie.

Poznaj korzyści płynące z outsourcingu usług BHP! Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojego biznesu!

Jakie uprawnienia ma służba BHP w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości?

Stwierdzenie nieprawidłowości w systemie zarządzania bezpieczeństwem w zakładzie pracy upoważnia przedstawiciela służby bezpieczeństwa do:

  • odsunięcia od wykonywania obowiązków pracownika, który nie posiada stosownych uprawnień, aktualnych szkoleń BHP lub zaświadczenia lekarskiego o zdolności do pracy;
  • odsunięcia od wykonywania obowiązków pracownika, którego działania w jakikolwiek sposób stwarzają zagrożenie dla życia lub zdrowia innych osób;
  • wstrzymania pracy maszyn lub urządzeń w przypadku ich awarii bądź w sytuacji, w której mogą stwarzać niebezpieczeństwo dla ludzi;
  • wydania pracodawcy rekomendacji wstrzymania działalności zakładu pracy bądź jego wybranej części, jeśli zaistnieją przesłanki świadczące o zagrożeniu zdrowia i życia ludzi;
  • wnioskowania do pracodawcy o wydanie kar porządkowych wobec pracowników zaniedbujących zasady BHP;
  • rekomendowania kadrze kierowniczej usunięcia przyczyn zagrożeń bądź podjęcia działań na rzecz minimalizacji ryzyka zawodowego.

Specjaliści z Seli przeprowadzą rzetelny i wnikliwy audyt stanu bezpieczeństwa w Twojej firmie! Zadbamy o usunięcie wszystkich uchybień, które mogą być zagrożeniem dla ludzi i mienia!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top