Audyt BHP Bydgoszcz

Audyt BHP Bydgoszcz

Bezpieczeństwo i higiena pracy powinny być na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu Państwa pracownicy będą efektywniejsi w swojej pracy, a także bardziej skłonni do kontynuowania zatrudnienia. Z poniższej treści mogą się Państwo dowiedzieć, dlaczego najlepszym partnerem do audytu BHP w Bydgoszczy jest Sela BHP.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Do kogo adresowany jest nasz audyt BHP Bydgoszcz?

Nasze usługi adresujemy do każdego przedsiębiorstwa na rynku. W ciągu blisko dwóch dekad działalności mieliśmy możliwość współpracować z firmami każdego rozmiaru, reprezentującymi każdy sektor polskiego rynku. Dodatkowo co roku przeprowadzamy tysiące szkoleń, a naszą opieką na stałe obejmujemy ponad stu dwudziestu różnych przedsiębiorców. Dzięki temu nasze usługi zaspokoją Państwa potrzeby w każdych okolicznościach. Z naszą pomocą przeniosą Państwo swoje BHP na światowy poziom. Staną się Państwo obiektem zazdrości konkurencji, a zwiększone bezpieczeństwo przyciągnie wielu nowych fachowców do Państwa firmy i zatrzyma ich na długie lata.

Jak przebiega audyt BHP Bydgoszcz?

Współpracę z Państwem rozpoczniemy od omówienia, jakie konkretnie obszary BHP w Państwa firmie mają zostać poddane naszej specjalistycznej analizie. Istotnym warunkiem sukcesu działań realizowanych podczas audytu BHP jest właściwa komunikacja ze strony Państwa kadry zarządzającej, a także dostęp do pełni badanego obszaru. Bez tego wysokiej klasy umiejętności naszych audytorów nie zostaną w pełni wykorzystane. Nasze analizy są bardzo wnikliwe i prowadzą do spisania szczegółowego raportu. Na jego podstawie sporządzamy listę zaleceń, dzięki której Państwa BHP osiągnie światowy poziom. Do zaleceń dołączamy oczywiście poparte specjalistyczną wiedzą instrukcje ich wdrożenia. Jeśli wyrażą Państwo taką wolę, pomagamy w ich wdrożeniu.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Jakie pola może objąć audyt BHP Bydgoszcz?

Obiektem zainteresowania weryfikowanym podczas naszych audytów BHP może stać się Państwa szeroko rozumiana dokumentacja. Możemy poddać analizie instrukcje i zarządzenia BHP pod kątem poprawności merytorycznej czy zrozumiałości dla szeregowego pracownika. Dokumentacja medyczna, szkolenia czy uprawnienia zostaną zbadane na próbce losowo wybranych pracowników. Naszych specjalistów zainteresują także protokoły z wypadków. Ich szczegółowe zanalizowanie pozwoli wyeliminować przyczyny nieprzyjemnych zajść.

Posiadamy w swojej firmie audytorów wyspecjalizowanych w zakresie badania samego miejsca pracy. Mogą Państwo poprosić nas o sprawdzenie budynku pod kątem stanu technicznego czy działania wszelkich instalacji. Weryfikacji pod kątem dopuszczalnego natężenia czy zabezpieczenia pracownika możemy poddać także czynniki szkodliwe w miejscu pracy. Dzięki naszej gromadzonej latami wiedzy nasza analiza pozwoli wyeliminować wszelkie ewentualne błędy na tym polu.

Bardzo istotnym składnikiem BHP w każdym zakładzie pracy są także rzeczywiste praktyki, które pracownicy wykonują na co dzień. W realnych sytuacjach to one decydują o bezpieczeństwie czy jakości ewakuacji. Dlatego im również możemy się przyjrzeć i ustalić przyczyny ewentualnych mankamentów. Po naszej kompleksowej analizie i wnioskach Państwa BHP bez wątpienia osiągnie niezrównany standard.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry