Audyt BHP Bydgoszcz

Audyty BHP w Bydgoszczy i okolicach

Prócz stałej obsługi, szkoleń i prowadzenia dokumentacji w naszej ofercie mieści się również profesjonalny audyt BHP. Jeśli prowadzisz zakład pracy w Bydgoszczy lub w okolicach, zapraszamy do kontaktu! Nasz doświadczony zespół zadba o szczegółową ocenę stanu bezpieczeństwa w Twojej firmie. Zajmiemy się kontrolą wszystkich obszarów działalności, jak i poszczególnych aspektów np. dokumentacji, stanu parku maszynowego i budynku, szkoleń BHP. 

Chcesz ocenić skuteczność działań swojego specjalisty od BHP w zakresie zarządzania bezpieczeństwem? Potrzebujesz regularnych audytów BHP w swoim przedsiębiorstwie? Nasze usługi audytowe są doskonałym wyborem zarówno dla osób, które potrzebują jednorazowej kontroli, jak i dla wszystkich tych, którym zależy na cyklicznej ocenie stanu bezpieczeństwa.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Kto może przeprowadzić audyt BHP w firmie?

Audyt BHP może przeprowadzić wyłącznie osoba do tego uprawniona. W praktyce zajmuje się tym zwykle przedstawiciel służby BHP, który posiada niezbędne certyfikacje. Warto zlecić to zadanie firmie zewnętrznej w ramach współpracy outsourcingowej. To rozwiązanie jest gwarancją rzetelności i bezstronności w ocenie stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Zewnętrzny podmiot przeprowadzi nie tylko kompleksowy audyt w firmie, ale także obiektywnie oceni słuszność decyzji i działań podejmowanych przez współpracującego z firmą przedstawiciela służby BHP.

Zespoły audytowe Seli składają się z doświadczonych specjalistów. W skład tego grona wchodzą zarówno pracownicy BHP i ochrony ppoż., inspektorzy pracy, jak i eksperci z najwyższymi kwalifikacjami w zakresie ergonomii pracy, prawa pracy, technicznej obsługi maszyn, prac energetycznych oraz prac wykonywanych w niebezpiecznych warunkach.

Audyt dokumentacji BHP w zakładzie pracy

Jednym z wielu obszarów audytowych, w których się specjalizujemy, jest kontrola dokumentacji BHP w zakładzie pracy. Ocenimy kompletność oraz transparentność dokumentów dotyczących zarządzania systemem bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w firmie. Zweryfikujemy przyjęte kryteria przydziału środków ochrony indywidualnej i sprawdzimy prawidłowość w gospodarowaniu nimi. Zanalizujemy trafność przyjętej polityki BHP pod kątem regulaminu pracy oraz wewnętrznych zarządzeń. Zajmiemy się także kontrolą wewnętrznych instrukcji, uwzględniając ich poprawność, zgodność z aktualnymi rekomendacjami i przepisami prawa, a także zrozumiałość dla pracowników. Sprawdzimy ponadto kompleksowo lub wybiórczo akta pracownicze, koncentrując się zwłaszcza na aktualności szkoleń oraz spójności programów szkoleniowych z rzeczywistymi zagrożeniami występującymi w środowisku zatrudnienia.

Ciekawi Cię, czy dokumentacja BHP w Twoim zakładzie pracy jest prowadzona we właściwy sposób? Skorzystaj z naszych usług audytowych i dowiedz się, czy spełnia wszystkie wymogi!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top