BHP Bielsko-Biała

Usługi BHP w Bielsku-Białej i okolicach

Poszukujesz profesjonalnych usług BHP w Bielsku-Białej lub w okolicznych lokalizacjach? Jesteśmy przekonani, że nasza firma to właściwy adres dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia z BHP na najwyższym poziomie. Klienci cenią rzetelność, terminowość i wysokie kwalifikacje naszego personelu. Prowadzimy stałą obsługę BHP w zakładach pracy, dbamy o regularne szkolenia pracowników i sprawujemy nadzór nad przestrzeganiem przepisów. 

Wykonujemy audyt stanu BHP i wdrażamy rekomendacje pokontrolne, dążąc do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Usługi BHP - Audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Transparentność dokumentacji to nasz priorytet!

Nasze działania w zakresie opieki nad dokumentacją cechuje przede wszystkim wysoka staranność oraz pełna transparentność. Priorytetem czynimy zgodność dokumentacji ze stanem faktycznym, zapewniając w ten sposób wysoki poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy

Dbamy o systematyczną aktualizację dokumentów i ich odpowiednie przechowywanie, zapobiegając utracie danych na skutek wypadków losowych.

Zorganizujemy atrakcyjne szkolenia w Twoim zakładzie pracy

Zespół Seli składa się z wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy gwarantują najwyższy standard kształcenia. Zadbamy o właściwe przygotowanie Twoich nowo zatrudnionych pracowników w ramach szkoleń wstępnych, a także zaktualizujemy wiedzę w trakcie okresowych szkoleń BHP. Wiemy, że zakres tematyczny tych szkoleń nie uwzględnia wszystkich problemów, które są kluczowe z perspektywy różnych stanowisk pracy. Dążąc do uzupełnienia tej luki, oferujemy specjalistyczne kursy zawodowe np. dla osób pracujących na wysokości. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych partnerów biznesowych, organizując szkolenia w trybie stacjonarnym lub szkolenia z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Planowanie

Przeprowadzimy kontrolę i zarekomendujemy działania naprawcze

Jesteśmy znani z rzetelnych usług audytowych. Zajmujemy się szczegółową kontrolą poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach. Sprawdzamy poprawność dokumentacji i oceniamy warunki panujące w środowisku zatrudnienia. Obserwujemy obowiązujący w organizacji system pracy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przez pracowników. Kontrolujemy stan techniczny sprzętu, a także prawidłowość działania systemu ochrony przeciwpożarowej. Audyt pozwala nam zdiagnozować wszystkie nieprawidłowości i zaproponować pracodawcom rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Zapewnimy kompleksowy nadzór nad bezpieczeństwem Twojej firmy

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnego nadzoru BHP dla budowy. Jeśli jesteś generalnym wykonawcą, inwestorem lub podwykonawcą, zapraszamy do nawiązania współpracy. Koordynujemy przebieg procesu inwestycyjnego na każdym etapie: od przygotowania terenu, przez wykonanie kolejnych robót, do pełnej finalizacji prac. Kontrolujemy zgodność działań z regulacjami prawnymi, zasadami BHP i ppoż. Damy w ten sposób o bezpieczeństwo wszystkich osób uczestniczących w budowie.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top