Nadzór BHP Bielsko-Biała

Nadzór BHP Bielsko-Biała

Sprawujemy fachowy nadzór BHP Bielsko-Biała nad czynnościami związanymi z bezpieczeństwem i higieną w każdym miejscu do tego wyznaczonym. Charakteryzuje nas pełen profesjonalizm i rzetelność w wykonywanych obowiązkach. Ponadto inwestując w szkolenia i usługi naszego zespołu masz gwarancję, iż świadomie wpływasz na zapobieganie wypadkom oraz chorobom spowodowanym pracą. Działania te budują pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Co to jest nadzór BHP?

Nadzór BHP Bielsko-Biała nad przestrzeganiem zasad pracy w ujęciu bhp to zadanie należące do wyszkolonego koordynatora. Taka osoba jest w stanie wspomóc wywiązywanie się z bezpiecznego świadczenia określonej funkcji w firmie. Polega na:

 • pomocy w ocenie ryzyka zawodowego,
 • uzgadnianiu, jak powinna wyglądać instrukcja BHP na poszczególnych stanowiskach pracy,
 • udziale w konstruowaniu regulaminu bhp,
 • archiwizacji dokumentów dotyczących wypadków przy pracy,
 • współpracy z ośrodkami medycznymi i osobami pełniącymi funkcje z zakresu pierwszej pomocy
 • korelacji pomiędzy behapowcem a nadzorującym w celu zapewnienia właściwej adaptacji zawodowej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości szkoleń BHP.

Nadzór BHP Bielsko-Biała jest zatem pomocą w prawidłowym sprawowaniu pieczy nad zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nadzór BHP a jego korzyści

Wpływ oferowanych szkoleń i usług ma zasadnicze pokrycie w późniejszych ich, pozytywnych skutkach dla firm. Trzeba pamiętać, iż bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy wpływa na jakość wykonywanych czynności przez jej pracowników. Rentowność firm to podstawa zadowolenia pracodawców. Dlatego inwestując w nadzór bhp masz pewność, że to korzystne dla całej firmy, wliczając w to każdą osobę fizyczną. Nadzór BHP uświadamia pracowników w zakresie:

 • przepisów i zasad w tym zakresie, co skutkuje poprawnym wykonywaniem obowiązków,
 • należyte dbanie o przedmioty, maszyny i wszystkie istotne elementy firmy,
 • poddawanie się okresowym aktualizacjom wiedzy z zakresu bhp,
 • owocnej współpracy z kolegami z pracy oraz przełożonymi, czy szefem,
 • reagowania w razie uszczerbku na zdrowiu.

Ponadto możliwe jest nawiązanie nowych relacji. Zachęca to niekiedy do pogłębiania wiedzy z BHP.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jaki jest cel naszych doświadczonych specjalistów?

Oferowanie kompleksowych usług przez naszą drużynę ma na celu przede wszystkim poprawę jakości funkcjonowania firmy i zapewnienia pełnego komfortu w środowisku pracy. Mogą być one związane tylko z wybranymi czynnościami. W sytuacjach niebezpiecznych, jak praca na wysokościach lub dotycząca budowy, ma to szczególne znaczenie.

Koordynatorzy dopilnują także, by w pomieszczeniach znajdowało się prawidłowe wyposażenie i warunki higieniczne oraz, gdy naruszone zostaną przepisy bhp przez osobę odpowiedzialną za ten stan rzeczy. Należy pamiętać, iż nadzór specjalisty w przedsiębiorstwie, gdzie liczba kadry pracowniczej przekracza 100 osób jest obowiązkowy.

Warto zwracać się po pomoc w tym zakresie, ponieważ pracodawca jest obciążony sporą ilością obowiązków. Usługi BHP to istota prawidłowego funkcjonowania w zakładzie produkcyjnym. Organizacja pracy musi być zgodna z obowiązującymi przepisami. Nieocenione wsparcie koordynatora przyczynia się również do codziennego sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry