Nadzór BHP Bielsko-Biała

Nadzór BHP w Bielsku-Białej i okolicach

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu nadzorów BHP nad wieloma budowami w Bielsku-Białej oraz w pobliskich lokalizacjach. Ze statystyk jednoznacznie wynika, że sektor budowlany jest branżą o jednym z najwyższych wskaźników wypadkowości w środowisku zatrudnienia. Dążąc do zmiany tych statystyk, członkowie zespołu Seli udzielają specjalistycznego wsparcia inwestorom i generalnym wykonawcom, a także podwykonawcom. Zapewniamy kompleksową koordynację w przebiegu każdego etapu inwestycji budowlanej. Czuwamy nad właściwym przygotowaniem placu budowy i zagospodarowaniem terenu, a także kontrolujemy dokumentację pracowniczą i weryfikujemy uprawnienia do wykonywania obowiązków i obsługi sprzętu. Czujnej uwadze naszych ekspertów nie umknie żaden szczegół!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP w trakcie wykonywania robót budowlanych

Gwarancją bezpiecznego przebiegu robót budowlanych jest sprawowanie systematycznej kontroli nad poszczególnymi etapami prac oraz ich zgodnością z zasadami BHP i ochrony ppoż. W myśl obowiązujących standardów osoba odpowiadająca za nadzór BHP nad budową jest zobligowana do czuwania nad wszystkimi aspektami bezpieczeństwa inwestycji. Celem nadzoru BHP jest całkowita eliminacja lub minimalizacja zagrożeń dla zdrowia i życia pracowników, jak również redukcja ryzyka uszkodzenia mienia i powodowanych tym strat bądź nieterminowej realizacji harmonogramu prac. W polu szczególnej troski osoby nadzorującej powinny znaleźć się zwłaszcza prace niebezpieczne: prace wykonywane na wysokościach, prace ziemne, obsługa maszyn budowlanych i urządzeń – wszystkie te, które generują najwyższe ryzyko wypadków w branży budowlanej. W ramach nadzoru należy koncentrować się również na systematycznych pomiarach środowiska pracy, a także zachowywać dbałość o utrzymanie porządku na placu budowy.

Na przestrzeni wielu lat działalności zapewniliśmy rzetelny nadzór BHP na wielu placach budowy. Z przyjemnością zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej inwestycji!

Jakie są obowiązki inwestora na placu budowy?

Pełna odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na placu budowy ciąży na osobie inwestora. To na jego barkach spoczywa obowiązek zorganizowania procesu budowy w zgodzie z obowiązującymi regulacjami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Inwestor jest zobligowany do przygotowania zgodnego z regulacjami projektu budowlanego, jak też do wyboru kierownika budowy, który będzie czuwał nad przebiegiem robót. Prawodawca zapewnił mu również stosowne prerogatywy w zakresie możliwości powołania inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie, który reprezentuje jego interesy.

Jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą lub podwykonawcą i potrzebujesz profesjonalnego nadzoru BHP nad budową? Zgłoś się do nas, a my odciążymy Cię z wielu obowiązków!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top