Audyt BHP Bielsko-Biała

Audyt BHP Bielsko-Biała

Bezpieczeństwo i higiena pracy to kwestia, która powinna wzbudzać zainteresowanie każdej firmy. Sięgając do naszej oferty możecie liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie tych kwestii, które bezpośrednio tyczą się BHP oraz PPOŻ. Zapraszamy do naszej oferty związanej z wykonywaniem audytu BHP na terenie Bielsko – Białej. Nasz doświadczony zespół audytowy działa w branży od lat i gwarantuje profesjonalne wsparcie dla każdego klienta. Oferta audytu BHP skierowana jest do firm, które chcą zbudować swój system bezpieczeństwa i potrzebują wsparcia z określeniem kluczowych wytycznych, które należy wdrożyć. Jednocześnie z audytu korzystają także firmy, które chcą sprawdzić stan swoich systemów bezpieczeństwa i zadbać o ich usprawnienie.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Jakie są cele audytu BHP?

Prowadzone przez naszą firmę audyty BHP w Bielsku-Białej mają na ceku sprawdzenie jaki jest stan obecny w firmie, gdy chodzi o kwestie związane z BHP i PPOŻ. W ten sposób możliwa jest kompleksowa ocena a jednocześnie określenie tych obszarów, które wymagają poprawy. Tworzymy w ramach przeprowadzonego audytu zalecenia i rekomendacje, dzięki którym będzie można firmę wznieść na wyższy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie dzięki temu możliwe jest spełnienie wymogów prawa związanych z przepisami BHP i PPOŻ.

Kto odpowiada za przeprowadzenie audytu?

Prowadzona przez nas firma to grono doświadczonych specjalistów, wśród których znajdują się inspektorzy Pracy, inżynierowie z tytułem specjalisty BHP i PPOŻ. Dzięki czemu w poszczególnych obszarach audyt jest realizowany przez osoby kompetentne, które są w stanie dokonać kompleksowej oceny sytuacji jaka ma miejsce w firmie, gdy chodzi o kwestie BHP i PPOŻ.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Obszary objęte audytem BHP

Prowadzony przez naszą firmę audyt BHP może być realizowany w obszarach ściśle określonych ze zlecającym wykonanie takich usług. Jednocześnie najbardziej popularną opcją są audyty całościowe, które obejmują kompleksowo wszystkie kwestie związane z BHP i PPOŻ między innymi: funkcjonowanie całego systemu, szkolenia pracowników, badania lekarskie, systemy ewakuacji i pierwszej pomocy, funkcjonowanie maszyn, stan techniczny obiektów. Przeprowadzenie takiego audytu BHP pozwala ocenić dokładnie badane obszary i zauważyć ewentualne niedoskonałości wymagające poprawy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Rezultaty jakie daje audyt

Z przeprowadzonego audytu nasza firma realizuje dla klienta kompleksowy raport, w którym krok po kroku oceniane są poszczególne badane obszary z oceną stanu obecnego i zaleceniami, rekomendacjami, które mogą usprawnić dane obszary i poprawić ich funkcjonowanie. Cały raport omawiamy z klientem, by w miarę potrzeby wyjaśnić, co i w jaki sposób powinno być poprawione dla bezpieczeństwa w firmie.
Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Dlaczego warto zdecydować się na audyt BHP?

Wszystkich klientów z Bielsko – Białej zainteresowanych przeprowadzeniem audytu BHP chcemy przekonać, że to działanie godne uwagi. Realizacja audytu to kompleksowa informacja o stanie bezpieczeństwa w firmie i rekomendacje, które pozwolą podnieść ten poziom bezpieczeństwa. Za BHP odpowiada zaś pracodawca, dlatego warto zadbać o to, by poziom bezpieczeństwa był możliwie na najwyższym poziomie. Profesjonalnie przeprowadzony audyt da taką możliwość i dlatego warto po niego sięgnąć.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry