Obsługa BHP Bielsko-Biała

Obsługa BHP Bielsko-Biała

Jako pracodawca jesteś prawnie zobowiązany do zapewnienia odpowiedniego szkolenia BHP dla wszystkich swoich pracowników, aby zapewnić im ochronę przed wypadkami w miejscu pracy. Jesteśmy profesjonalistami oferującymi rozwiązania w zakresie całej dziedziny obsługi BHP które elastycznie dopasują się do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy z nami, aby poprawić wyniki Twojej firmy dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie usług BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nasze usługi

Zorganizujemy dla ciebie profesjonalne szkolenie BHP, kurs udzielenia pierwszej pomocy oraz szkolenia PPOŻ. – z naciskiem na praktyczne ujęcie zagadnień ochrony przeciwpożarowej. Dysponujemy własną platformą do przeprowadzania szkoleń BHP on-line. Zajmiemy się także przygotowaniem i prowadzeniem dokumentacji BHP która reguluje kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie. Jesteśmy profesjonalistami którzy doradzą ci jak uczynić Twoją Firmę bezpiecznym miejscem pracy. Będziemy reprezentować Cię podczas kontroli instytucji zewnętrznych jak PIP, PSP, SANEPID.

Poprowadzimy dla Ciebie kompleksowy nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy nad inwestycjami budowlanymi. Reprezentujemy każdą grupę uczestników procesu budowlanego – od Inwestora, Generalnego Wykonawcę, ale też firmy podwykonawcze.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych audytów BHP i PPOŻ. na stanowiskach pracy w różnych branżach – produkcyjnej, spożywczej, drzewnej, usługowej, administracyjnej i przemysłowej. Oferujemy kompleksową obsługę BHP całego przedsiębiorstwa.

Dlaczego jest to takie ważne i dlaczego warto nas wybrać?

Obsługa BHP i oferowane w jej ramach szkolenie może pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy, w którym pracownicy mogą lepiej skoncentrować się na swoich zadaniach, nie martwiąc się o własne bezpieczeństwo. Ta zwiększona koncentracja doprowadzi do wyższej wydajności pracy i lepszej jakości produktów, ostatecznie zwiększając wydajność i zyski.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - outsorcing

Outsorcing usług

Outsourcing działań niezwiązanych z podstawową działalnością może poprawić wydajność i produktywność przedsiębiorstwa, ponieważ inny podmiot wykonuje te mniejsze zadania lepiej niż sama firma. Ta strategia może również prowadzić do skrócenia czasu realizacji, zwiększenia konkurencyjności w branży i obniżenia ogólnych kosztów operacyjnych

Dokumentacja BHP

Według polskiego prawa każda firma ma obowiązek tworzenia odpowiedniej dokumentacji BHP. Oprócz tego, dokumenty te pomagają budować świadomość zagrożeń, identyfikować konkretne osoby, które mogą być zagrożone, oraz zwracać uwagę na sposoby eliminowania lub kontrolowania tego ryzyka.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór

Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy odgrywa kluczową rolę w projektach budowlanych. Wcześniej wykrywa potencjalne zagrożenie i umożliwia tworzenie planów łagodzenia i reagowania w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wypadków.

Audyty BHP

Audyty BHP pomagają pracodawcom chronić pracowników przed niebezpieczeństwem, unikać zagrożeń prawnych, zwiększać wydajność i spojrzeć na stan firmy pod kątem BHP i PPOŻ. oraz na tym, by dana firma spełniała wszystkie normy i standardy prawne zapewniając bezpieczeństwo pracownikom i środowisku. Jako takie, audyty bezpieczeństwa są istotnym elementem każdego programu bezpieczeństwa.

Sela BHP - audyty BHP

Nasza firma oferuje kompleksowo wszystkie prace związane z obsługą BHP. Gwarantujemy zaopiekować się twoją firmą w sposób rzetelny i profesjonalny, obejmując każdą dziedzinę związaną z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w środowisku Twoim i Twoich pracowników.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top