Obsługa BHP Bielsko-Biała

Obsługa BHP w Bielsku-Białej i okolicach

Zapewniamy profesjonalną obsługę BHP zakładom pracy zlokalizowanym w Bielsku-Białej lub w okolicznych miejscowościach. Oferujemy zarówno stałe wsparcie specjalistów BHP, jak i doraźną pomoc adekwatną do aktualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Świadczymy usługi z zakresu outsourcingu BHP lub BHP i ppoż. na podstawie umowy współpracy w wymiarze kwartalnym, miesięcznym bądź dostosowujemy elastycznie liczbę dni współpracy do oczekiwań klientów. W ramach zewnętrznej obsługi wspomagamy nie tylko małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także duże zakłady pracy, które potrzebują wsparcia dla wewnętrznej służby BHP. Każdorazowo wnikliwie oceniamy stan bezpieczeństwa w środowisku pracy, uwzględniając potrzeby całego personelu. 

Trzymamy pieczę nad dokumentacją firmową, służymy fachową pomocą w analizie ryzyka zawodowego i rekomendujemy zalecenia mające na celu poprawę warunków zatrudnienia. Wieloletnia obecność na rynku czyni naszą firmę doskonałym wyborem dla wszystkich, którym zależy na budowaniu kultury bezpieczeństwa w miejscu zatrudnienia.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Czym jest outsourcing usług BHP?

Outsourcing usług BHP polega na powierzeniu zarządzania systemem bezpieczeństwa w zakładzie pracy zewnętrznej firmie, która specjalizuje się w obsłudze BHP. Rozwiązanie to ma szereg korzyści, wśród których można wymienić nie tylko minimalizację kosztów i oszczędność czasu, ale także dostęp do specjalistycznej wiedzy. Eksperci od BHP systematycznie kontrolują zmiany regulacji prawnych i obserwują najnowsze trendy w branży. Zewnętrzna obsługa BHP może obejmować przygotowywanie dokumentacji, a także opracowywanie procedur i instrukcji BHP, które porządkują kwestie związane z bezpieczeństwem oraz określają kompetencje i obowiązki poszczególnych pracowników. W tym zakresie mieści się również przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP oraz ochrony ppoż., a także wykonywanie cyklicznych audytów, które pozwalają ocenić stan bezpieczeństwa w środowisku pracy, wykryć wąskie gardła i zarekomendować działania naprawcze. W ramach zewnętrznej obsługi specjaliści ds. BHP wykonują również analizę ryzyka zawodowego i wspierają pracodawców w przebiegu procedur związanych z wypadkami przy pracy.

Oferujemy specjalistyczne wsparcie w ramach stałej obsługi BHP. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z pełną ofertą Seli!

Jakie są zadania służby BHP?

Podstawowym zadaniem służby BHP jest zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w środowisku zatrudnienia. W gestii specjalisty mieści się przede wszystkim ochrona zdrowia i życia pracowników, a także całkowita niwelacja bądź minimalizacja ryzyka wypadków przy pracy. Przedstawiciele służby BHP sprawdzają przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż., kontrolując zarówno wypełnianie obowiązków przez pracodawców, jak i sposób świadczenia pracy przez osoby zatrudnione. Specjalista BHP jest zobowiązany do bieżącego informowania pracodawcy o stwierdzonych nieprawidłowościach i zaproponowania rozwiązań pozwalających na skuteczną niwelację zagrożeń. Opracowuje rekomendacje dotyczące BHP i czuwa nad ich wdrożeniem.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją kompleksowości wsparcia w obsłudze BHP. Zadbamy o każdy wymiar bezpieczeństwa w Twojej firmie!

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top