BHP Białystok

Usługi BHP w Białymstoku i okolicach

Świadczymy profesjonalne usługi BHP dla zakładów pracy oraz klientów indywidualnych z Białegostoku i okolicznych miejscowości. Oferujemy naszym partnerom biznesowym wsparcie ekspertów z BHP na każdym etapie: od prowadzenia dokumentacji, przez szkolenia pracowników, po stały nadzór i działalność kontrolną w ramach audytu. 

Naszym celem jest poprawa bezpieczeństwa w środowisku pracy i uczynienie z niego wartości dodanej, która zapewni Twojej firmie większą efektywność i przewagę rynkową.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zadbamy o kompletność dokumentacji w Twojej firmie!

Wspieramy współpracujących z nami pracodawców, przejmując obowiązek prowadzenia dokumentacji BHP w zakładzie pracy. Dbamy o jej systematyczną aktualizację oraz kompletność kluczowych informacji. Służymy pomocą w opracowywaniu dokumentacji wewnętrznej, uwzględniając przede wszystkim specyfikę zakładu pracy, profil działalności i strukturę organizacyjną. 

Tworzymy proceduralne ramy systemu zarządzania bezpieczeństwem oraz czuwamy nad formalnym przebiegiem postępowań powypadkowych.

Przeszkolimy Twoich pracowników!

Fundamentem kultury bezpieczeństwa w środowisku pracy jest odpowiednia świadomość przepisów BHP oraz wystarczająca wiedza na temat potencjalnych zagrożeń i metod służących ich minimalizacji. Mając to na uwadze, oferujemy naszym partnerom biznesowym standardowe szkolenia BHP i kursy specjalistyczne

Nasz zespół przeprowadzi nie tylko wstępne i okresowe szkolenia BHP, ale również zaawansowane szkolenia uwzględniające potrzeby różnych grup zawodowych i specyfikę ich pracy.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Audyty

Przeprowadzimy wnikliwy audyt!

Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, że audyt BHP to najefektywniejszy sposób oceny warunków panujących w miejscu zatrudnienia. W ramach współpracy przeprowadzimy analizę poziomu przestrzegania przepisów BHP w Twojej firmieSprawdzimy poprawność i kompletność dokumentacji pracowniczej, jak również ocenimy stan techniczny obiektu oraz parku maszynowego. 

Specjalistyczny audyt umożliwi diagnozę nieprawidłowości w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa i podjęcie działań naprawczych w oparciu o rekomendacje pokontrolne.

Zapewnimy bezpieczeństwo w zakładzie pracy poprzez stały nadzór

Nadzorujemy przestrzeganie przepisów BHP w zakładach pracy oraz na terenach budowy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do pracodawców, jak i uczestników procesu budowlanego/inwestycyjnego: inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców. Specjaliści z Seli czuwają nad poprawną organizacją pracy, przestrzeganiem standardów i norm, a także koncentrują się na niwelacji zagrożeń na poszczególnych stanowiskach. Skoordynowany nadzór BHP pozwala zminimalizować ryzyko wypadków przy pracy i uniknąć dotkliwych sankcji w przypadku kontroli zewnętrznych.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top