Obsługa BHP Białystok

Obsługa BHP w Białymstoku i okolicach

Oferujemy naszym partnerom biznesowym profesjonalną obsługę BHP na terenie Białegostoku oraz w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy doraźne wsparcie mikroprzedsiębiorcom, uwzględniając specyfikę ich potrzeb. Gwarantujemy również outsourcing usług z zakresu BHP i ochrony ppoż. w ramach zewnętrznej obsługi dla małych i średnich przedsiębiorstw w wymiarze kwartalnym, miesięcznym bądź ustalonym indywidualnie. W dużych firmach wspieramy pracowników wewnętrznej służby BHP. 

Dbamy o każdy aspekt bezpieczeństwa w zakładzie pracy, kontrolując zgodność BHP z wymaganymi prawem regulacjami. Reprezentujemy interesy naszych klientów podczas kontroli instytucji zewnętrznych, takich jak PIP, PSP czy SANEPID. Nasze wsparcie jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa wszystkich członków Twojego zespołu!

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Jakie są zalety outsourcingu BHP?

Stała obsługa BHP w ramach outsourcingu zapewnia pracodawcy szereg korzyści, wśród których wymienić należy nie tylko redukcję kosztów ponoszonych na zatrudnienie na etacie specjalisty ds. BHP. Inne zalety tego rozwiązania to:

  • eksperckie wsparcie – outsourcing usług BHP pozwala korzystać ze specjalistycznej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego personelu, który na co dzień trudni się tym zajęciem;
  • oszczędność czasu i zasobów – zlecenie obsługi BHP zewnętrznej firmie znacząco redukuje koszty związane z zatrudnieniem przedstawicieli wewnętrznej służby BHP, wyposażeniem ich stanowiska pracy i zakupem niezbędnych sprzętów. Firma nie traci także cennego czasu na szkolenia pracowników;
  • ograniczenie odpowiedzialności – współpraca z profesjonalistami minimalizuje ryzyko potencjalnych sankcji będących konsekwencją niezgodności stanu BHP w firmie z obowiązującymi standardami;
  • poprawa wydajności systemu zarządzania bezpieczeństwem – specjalistyczna wiedza firmy specjalizującej się w BHP pozwala wdrażać efektywne rozwiązania, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w całej organizacji.

Outsourcing zdejmuje z pracodawcy ciężar wielu obowiązków i pozwala skoncentrować się na prowadzeniu biznesu oraz osiąganiu strategicznych celów. Skorzystaj z oferty Seli i zapewnij swojej firmie profesjonalną obsługę BHP!

Na czym polega kontrola warunków pracy?

Ważnym elementem zarządzania systemem bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia jest regularna kontrola, która pozwala ocenić zgodność warunków zatrudnienia z obowiązującymi normami. Na co zwraca się uwagę podczas kontroli warunków pracy?

  • organizacja stanowisk pracy oraz jej zgodność z aktualnymi normami BHP i ochrony ppoż. – w polu szczególnej uwagi specjalisty BHP mieszczą się stanowiska pracy, na których zatrudnia się kobiety w ciąży, matki karmiące, osoby nieletnie i niepełnosprawne lub wykonujące pracę zmianową;
  • stan techniczny pomieszczeń – sprawność wentylacji, klimatyzacji czy urządzeń odpylających;
  • stan pomieszczeń higieniczno-sanitarnych;
  • stan techniczny maszyn i urządzeń – ich sprawność, aktualność przeglądów;
  • stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej np. zaopatrzenie w odzież roboczą.

Przeprowadzimy szczegółową kontrolę warunków pracy w Twoim zakładzie. Nasi specjaliści wnikliwie ocenią każdy wymiar systemu zarządzania bezpieczeństwem!

Sela BHP - BHP poziom wyżej
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top