Audyt BHP Białystok

Audyty BHP w Białymstoku i okolicach

Kilkunastoletnia obecność w branży zapewniła nam znajomość potrzeb zakładów pracy działających w realiach polskich. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy kompleksowe usługi audytu BHP dla przedsiębiorstw z Białegostoku lub pobliskich lokalizacji

Nasi eksperci przeprowadzą kontrolę wszystkich aspektów funkcjonowania organizacji, oceniając stan bezpieczeństwa i przygotowanie pracowników. Zweryfikują przestrzeganie przepisów i przedstawią szczegółowe wnioski w raporcie pokontrolnym. W razie potrzeby udzielą również wsparcia we wdrażaniu sugerowanych rozwiązań. Wszystko po to, by zapewnić Twojej firmie i zatrudnionym w niej pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jakie korzyści przynosi audyt BHP?

Wnikliwy audyt BHP poprawia w sposób znaczący stan bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. Służy identyfikacji nieprawidłowości tzw. wąskich gardeł, których zaniedbanie może determinować problemy w funkcjonowaniu organizacji i przyczynić się do strat finansowych czy wizerunkowych. Audyt pozwala opracować plan naprawczy, który zoptymalizuje procesy i zapewni wszystkim pracownikom najwyższe standardy bezpieczeństwa. Odgrywa bezdyskusyjną rolę w poprawie warunków pracy oraz rozpoznaniu czynników ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach. Minimalizacja wypadkowości w miejscu pracy to jedna z wielu korzyści audytu, która zapewni Twojej firmie efektywną działalność i sprawi, że będziesz ceniony w środowisku za społeczną odpowiedzialność biznesu!

Poszukujesz firmy, która przeprowadzi obiektywną ocenę stanu bezpieczeństwa w Twoim zakładzie pracy? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Czym jest raport z audytu?

Audyt BHP finalizuje opracowanie raportu pokontrolnego. Jest to dokument, w którym audytor powinien przedstawić szczegółowe wnioski z przeprowadzonej kontroli i podać wszystkie nieprawidłowości zaobserwowane w badanych obszarach. Uwagi te są zazwyczaj uzupełnione rekomendacjami działań korygujących oraz naprawczych, których celem jest osiągnięcie zgodności pomiędzy przestrzeganiem przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej a obowiązującymi regulacjami prawnymi. Praktyka dowodzi, że rozwiązaniem pożądanym przez wielu właścicieli zakładów pracy jest nadanie tym działaniom określonego priorytetu. Pozwoli to zaplanować przebieg procesu wdrażania sugerowanych czynności i ustalić kolejność ich realizacji poprzez podział na cele krótko- i długoterminowe.

Oferujemy naszym partnerom biznesowym kompleksowe usługi audytowe. Nie tylko przeprowadzimy audyt i sporządzimy transparentny raport, ale również pomożemy we wdrażaniu rekomendowanych rozwiązań. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że stan bezpieczeństwa w Twoim zakładzie pracy spełnia wszystkie wymogi!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top