Audyt BHP Białystok

Audyt BHP Białystok

Nasza firma specjalizuje się w realizacji audytów BHP dla klientów z Białegostoku. Specjalizujemy się w tego typu usługach realizując swoje zadania dla firm z różnych branż. Doświadczony zespół audytowy zajmie się kompleksową oceną systemów bezpieczeństwa wykorzystywanych w firmach, które nawiążą z nami współpracę.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyt przeznaczony jest dla każdej z firm z siedzibą w Białymstoku, która chce poprawić systemy bezpieczeństwa. Niezależnie od tego czy firma dopiero buduje swoje służby BHP i cały system, czy ma już go przygotowanego a oczekuje wyłącznie oceny i zewnętrznej kontroli oceniającej jak przygotowany system funkcjonuje.

Cele audytu - dlaczego decydować się na jego wykonanie?

Celem naszej firmy jest zaproponowanie kontrahentom audytu BHP Białystok, który będzie prowadził do oceny systemów bezpieczeństwa BHP i PPOŻ w firmie przy jednoczesnej ocenie tego jakie są możliwe do przeprowadzenia zmiany, które będą mogły owy poziom bezpieczeństwa podnosić. Celem naszych działań ma być doprowadzanie do sytuacji, w której firma z nami współpracująca będzie mogła spełnić normy i standardy prawne związane z wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Audytorzy z doświadczeniem

Przeprowadzeniem audytu BHP zajmuje się nas bezstronny zespół, w którym znajdują się specjaliści z zakresu BHP i PPOŻ a także Inspektorzy Pracy, którzy będą w stanie skrupulatnie ocenić wszystkie najważniejsze systemy bezpieczeństwa i wymogi, które ich dotyczą. Doświadczenie zespołu audytowego to gwarancja jego najwyższej jakości usług.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyt BHP - jak szeroki ma charakter?

W naszej ofercie mamy rożnego rodzaju usługi dla klientów, którzy z nami współpracują. Jeśli jednak chodzi o audyt BHP najlepsza opcją będzie całościowe podejście do tematu i ocena wszystkich kwestii związanych z funkcjonowaniem zasad BHP i PPOŻ w firmie. Tylko taki całościowy audyt pozwoli faktycznie ocenić jaka jest sytuacja firmy i co wymaga naprawy, zmiany by zagwarantować sobie bezpieczeństwo w jej funkcjonowaniu na obszarze Białegostoku.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - audyty BHP

Raport z przeprowadzonego audytu

Każdy audyt, który przeprowadzamy kończy się przygotowaniem skrupulatnego raportu, w którym znajduje się dokładna ocena istniejącego stanu rzeczy i jednocześnie pełna analiza z rekomendacjami i zalecaniami, których wdrożenie poprawi w firmie poziom bezpieczeństwa. Pisemny raport pozwala kontrahentom na spokojnie zapoznać się z naszymi wnioskami, by ewentualnie w gronie współpracowników również je przedyskutować.

Dlaczego decydować się na audyt BHP?

Za przeprowadzeniem audytu przemawia wiedza jaką można dzięki niemu uzyskać. To konkretne informacje na temat bezpieczeństwa w firmie i zalecenia, które będą je poprawiały. A to pracodawca odpowiada za stan BHP w firmie, dlatego warto mieć świadomość tego co wymaga poprawy.

Poznając nasza opinię na temat stanu systemów bezpieczeństwa możecie również zdecydować sie na stałą współpracę z nami w zakresie outsorucingu usług związanych z BHP i PPOŻ. Gwarantujemy naszym klientom kompleksową obsługę i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z systemami bezpieczeństwa, które w firmie funkcjonują.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry