Nadzór BHP Białystok

Nadzór BHP Białystok

Profesjonalne wsparcie w zakresie działań BHP jest bardzo ważna dla firm produkcyjnych, budowlanych i innych. Zajmujemy się kompleksowym nadzorem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Działamy na terenie Białegostoku i w innych miastach, cały czas poszerzając ofertę. Reprezentujemy każdą grupę, która uczestniczy w procesie budowlanym – inwestorów, wykonawców i firmy podwykonawcze. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP Białystok

Nasza firma jako priorytet stawia sobie zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na budowie. Pilnujemy, aby w miejscu pracy nie doszło do wypadków, a wszelkie standardy pracy znajdowały się na najwyższym poziomie. Nadzór BHP Białystok jest oparty na wieloletnim doświadczeniu specjalistów.

Nasi pracownicy nadzorowali przykładowo:

  • budowę hali paliw alternatywnych,
  • budowę linii elektroenergetycznej,
  • modernizację i rozbudowę stacji paliw płynnych,
  • rozbudowę i projekty energetycznych elektrociepłowni,
  • prace budowlane różnego rodzaju,
  • budowę farm wiatrowych,
  • stawianie nowych linii produkcyjnych i wiele innych przedsięwzięć.

Oferujemy nadzór budowy liniowej, kubaturowej i innych technicznych prac w zakładzie produkcyjnym. W naszej ofercie znaleźć można nadzór bezpośredni, przez całą dobę, jak i nadzór przy konkretnych pracach.

Szeroki zakres usług

Nadzór BHP Białystok to szeroki zakres usług dla wielu klientów. Zapewniamy również Koordynatora BHP na budowie, czy też audyty cykliczne wykonywane na zlecenie. Nasz zespół posiada doświadczenie i bardzo dobrze wie, jak sprostać rynkowym wymogom. Wiemy, jak ważna jest ranga bezpieczeństwa powierzonych nam zadań. Staramy się zadbać o zdrowie i życie ludzkie, realizując zadania sprawnie i precyzyjnie.

Wyspecjalizowana kadra pracuje na bazie standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Prowadziliśmy nadzór wielu prac na budowach i w firmach produkcyjnych. Każdy projekt wymaga dobrania dedykowanego specjalisty. Nasi pracownicy mają uprawnienia i liczne kompetencje. Jakie zalety ma skorzystanie z oferty? Przede wszystkim można cieszyć się przestrzeganiem wysokich standardów pracy. Nie bez znaczenia jest szybkie dostrzeżenie wszelkich zagrożeń i otwartość umysłów.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Współpraca ze specjalistami

Nadzór BHP Białystok to nadzór na terenie wielu miast przez całą dobę. Organizujemy dni bezpieczeństwa na budowie, które wzmacniają kulturę bezpieczeństwa. Co jakiś czas weryfikujemy to, czy klienci są zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy zastępstwo w losowych sytuacjach. Wspieramy firmy na każdym etapie wykonywania prac – od planowania inwestycji, po prace przygotowawcze, wykonawcze i odbiory. Ogromnym atutem dla klienta jest też zachowanie elastyczności w kwestii terminów płatności. Inicjujemy jedynie dobre praktyki i aktywności dodatkowe w realizacji budowlanych prac. Stawiamy na sprawną komunikację z zespołami, przyjmując rolę partnera. Dzięki temu firma może szybko wyeliminować wszelkie zagrożenia w miejscu pracy, które dostrzeże nasza kadra.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top