BHP Zielona Góra

BHP Zielona Góra

To właśnie w Zielonej Górze znajduje się nasza siedziba główna, centrum dowodzenia i serce naszej firmy. Od lat doskonalimy się branży bezpieczeństwa, z roku na rok zmieniamy, wdrażamy nowe usługi i podnosimy poprzeczkę sobie oraz firmom naszych Klientów. 

Zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa to nasz cel, a po stronie pracodawców – obligatoryjny obowiązek. Wynika on m.in. z przepisów Kodeksu pracy. Sprawdź dlaczego najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej firmy będzie Sela BHP Team. 

BHP Zielona Góra – SELA – Dbamy o BHP polskich firm

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Sela BHP - outsorcing

Dlaczego my?

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży BHP i ochrony przeciwpożarowej. Wieloletnia historia naszej działalności to tysiące zadowolonych Klientów i jeszcze więcej zabezpieczonych pracowników. Wszystko dzięki naszemu naciskowi na profesjonalizm i proaktywne podejście. Łamiemy schematy, odczarowujemy BHP pokazując je jako wartość, a nie przykry obowiązek. Zatrudniamy doświadczonych i rozumiejących rangę bezpieczeństwa specjalistów. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu. Stajemy się partnerem biznesowym dla firm, uszczelniamy systemy bezpieczeństwa kładąc szczególny nacisk na to, by odciążać pracodawców i dawać im realną pomoc. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi BHP Zielona Góra na bardzo wysokim poziomie.

Usługi BHP

Jeśli poszukujesz partnera, który zweryfikuje stan bezpieczeństwa w Twojej firmie, uzupełni dokumentację, przeszkoli pracowników i podpowie jakie rozwiązania zastosować, trafiłeś idealnie. Zespół Sela zapewnia kompleksowe usługi BHP.   

Każda firma, która zatrudnia pracowników na umowę o pracę musi spełnić szereg wymogów prawnych z zakresu BHP. Poza szkoleniami wstępnymi i okresowymi z zakresu BHP, prowadzimy również niezbędną dokumentację. Szkolimy z zakresu pierwszej pomocy, ewakuacji, ochrony PPOŻ. Szczególnie w obecnych czasach popularnością cieszą się nasze szkolenia online oraz w formie e-learningu na autorskiej platformie www.znamBHP.pl. 

Firmom, które są otwarte na innowacje proponujemy szkolenia BHP z wykorzystaniem najnowszej technologii. Warsztaty z goglami VR w wirtualnej rzeczywistości to absolutny hit. Dzięki temu szkolenia nabierają maksymalnego realizmu.

Sela BHP - usługi BHP
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

Oferujemy kompleksową obsługę stałą w zakresie BHP i PPOŻ. wykonując zadania Służby BHP na podstawie wytycznych Rozporządzenia  Rady Ministrów.

Katalog zadań BHP jest szeroki. Podpisując z nami umowę powierzasz nam poprowadzenie spraw związanych z BHP. To my dbamy o terminowość szkoleń, aktualność i kompletność dokumentacji. Prowadzimy pełną dokumentację BHP, jak oceny ryzyka zawodowego, rejestry, zarządzenia, procedury, instrukcje BHP czy dokumentację wypadkową. Reprezentujemy Cię przed organami państwowymi jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, czy Straż Pożarna. Na bieżąco informujemy o zmianach w przepisach i pomagamy wdrożyć dobre praktyki BHP

Stała współpraca zapewnia także możliwość wdrożenia dodatkowych działań budujących kulturę bezpieczeństwa. Doradzamy przedsiębiorstwom w spełnianiu obowiązków prawnych, ale przede wszystkim w zastosowaniu takich rozwiązań, które zabezpieczą firmę i jej pracowników.

Obsługujemy zarówno mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa lubuskiego. Jesteśmy również partnerem dla dużych firm wspierając głównie w zakresie audytów BHP, wstępnych i okresowych szkoleń BHP, a także organizacji Dni Bezpieczeństwa.

Świadczymy usługi BHP na terenie Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina, Sulechowa, Żar, Żagania, Wschowy, Wiechlic, Małomic, Słubic, Gubina i wielu innych miejscowości.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Nadzór BHP

W ramach usługi nadzoru BHP możemy obsługiwać firmy z praktycznie każdej branży. W ciągu naszej wieloletniej historii zgromadziliśmy ogrom doświadczenia i żadne zadania nie są nam straszne. Nasze BHP Zielona Góra w tej sprawie adresowane jest zarówno do podwykonawców i inwestorów, jak i do Generalnego Wykonawcy. Za cel stawiamy sobie zero wypadków przy pracy. Realizujemy tę ambicję z wykorzystaniem naszej wieloletniej ekspertyzy.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - audyty BHP

Audyt BHP

Wisienką na torcie naszych usług jest audyt. W jego ramach prowadzimy weryfikację istniejącej polityki BHP lub pomagamy zbudować ją od podstaw. Przy współpracy z kadrą kierowniczą Klienta nasi specjaliści zapoznają się z każdym aspektem BHP w firmie.

Na podstawie swoich obserwacji, w tym analizy realnych praktyk w firmie sporządzą bardzo szczegółowy raport. Będą doń dołączone rekomendacje, za pomocą których Klient może podnieść swoje BHP do najwyższych poziomów. Oferujemy także kompleksowe wsparcie we wdrażaniu własnych zaleceń.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry