BHP Zabrze

BHP Zabrze

Jako zespół doświadczonych specjalistów chętnie dzielimy się swoją szeroką wiedzą. W naszej ofercie można odnaleźć zarówno szkolenia na poziomie podstawowym (wstępne, okresowe, przeciwpożarowe, pierwsza pomoc) jak i specjalistyczne (praca w środowisku wybuchowym, na wysokości, ewakuacje z wysokości, ochrona dróg oddechowych, uprawnienia SEP G1, G2, G3).

W nauce wykorzystujemy e-learning i gogle VR. Drugie rozwiązanie pozwala na uzyskanie maksymalnego realizmu i przełożenia na działanie w realnych warunkach. W ofercie mamy także szkolenia paramilitarne zgrywające zespół. Testujemy także szkolenia survivalowe. Dzięki nim rozwijamy u Klientów zdolność radzenia sobie ze stresem czy efektywniejsze komunikowanie się i pracę w zespole.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Na życzenie Klientów możemy także nadzorować wszelkiego rodzaju prace. W zależności od wyboru może być to kompleksowy nadzór 24/7 lub opieka jedynie nad częścią prac. W ciągu swojej wieloletniej historii obsługiwaliśmy każdą możliwą branżę. Dlatego nie ma dla nas zadań niemożliwych. W swojej pracy zajmujemy się między innymi: weryfikacją zezwoleń na pracę, codzienną kontrolą stanu bezpieczeństwa w oparciu o kompleksową listę wymagań czy kontrolę prawidłowości zastosowania środków ochronnych.

Audyty BHP

Nasza znajomość zagadnienia może posłużyć także do kompleksowej analizy istniejącej polityki BHP lub jej budowy od zera. W ramach tej usługi BHP Zabrze we współpracy z kadrą kierowniczą Klienta sporządzamy wnikliwy raport z załączonymi rekomendacjami. Następnie możemy pomóc w ich wdrożeniu.

Nasz audyt to najbardziej kompleksowa usługa tego typu na rynku. W jej ramach weryfikujemy całokształt dokumentacji BHP (przykładowo przeglądy techniczne pojazdów, szkolenia i uprawnienia pracowników, dokumentację medyczną, instrukcje czy zarządzenia). Przyglądamy się także realnym praktykom stosowanym w zakładzie. Dzięki temu mamy pełny obraz sytuacji.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP

Możemy także służyć pomocą jako prowadzący dokumentację BHP Zabrze. W ramach tej usługi zaprowadzamy porządek w zastanej dokumentacji. Sporządzamy także wnikliwe analizy ryzyka zawodowego czy przydziałów odzieży roboczej. Zajmujemy się także prowadzeniem dokumentacji z ewentualnych wypadków, dokumentacji medycznej czy technicznej. Nasze usługi w tym zakresie cechują się zastosowaniem najwyższych standardów. Z kolei w sporządzaniu instrukcji BHP nacisk kładziemy przede wszystkim na zrozumiałość dla pracowników.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Outsourcing

Możemy także wziąć na siebie dowolną część BHP Zabrze. W zależności od umowy będzie to konsultacja doraźna, cykliczna, ale także zatrudnienie u siebie naszego specjalisty. Nasi pracownicy są dostępni całodobowo, dzięki czemu nagły wypadek nawet późną nocą nie będzie zaskoczeniem. Dodatkowo nawet w przypadku urlopu czy choroby specjalisty udzielamy wsparcia. W takich sytuacjach zatrudniony specjalista zostaje okresowo zastąpiony przez w pełni wdrożonego kolegę.

Jako zewnętrzna Służba BHP oferujemy także reprezentację Klienta podczas kontroli prowadzonych przez wymagających urzędników Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy czy Państwowej Straży Pożarnej. Nasza niedościgniona jakość sprawi, że wymagający wizytatorzy z tych instytucji nie będą mieli choćby najmniejszych zastrzeżeń względem Klientów, którzy powierzyli nam odpowiedzialność za swoje BHP Zabrze.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry