BHP Wrocław

BHP Wrocław

Wiedząc, jak prosperującym i rozwijającym się gospodarczo miastem jest Wrocław, oferujemy szeroką gamę usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wdrażamy standardy kultury bezpieczeństwa w każdej firmie, która staje się naszym klientem. Stawiamy przede wszystkim na praktyczną wiedzę, która jest kluczowa w zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas pracy.

W naszej ofercie nie zabrakło nowoczesnych możliwości przeprowadzania szkoleń i audytów BHP, łącząc w sobie opcje stacjonarne, jak i wersje online. Celem naszych specjalistów jest kompleksowe zapewnienie opieki BHP we Wrocławiu, aby zredukować możliwość wypadków do minimum.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

Naszym celem i zadaniem jest zapewnienie pełni bezpieczeństwa każdemu pracownikowi Twojej firmy. Realizujemy nasze działania na zasadzie outsourcingu, czyli stałego wsparcia zewnętrznych specjalistów ds. BHP. Każda kwestia bezpieczeństwa naszego klienta jest dla nas możliwością do usprawnienia procesów działania.

Już na samym początku współpracy badamy potrzeby i pragnienia naszych klientów, aby móc dostosować nasze działania i zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa. Wszystko odbywa się za pomocą wspólnego dialogu, gdzie rekomendacje i uwagi mogą, a nawet powinny być, kierowane w obie strony. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo, którego pragniesz.

Dokumentacja BHP

Dbałość o odpowiednio przygotowaną dokumentację BHP we Wrocławiu jest kluczem do zachowania bezpieczeństwa podczas pracy. Jest to również sposób na sporządzanie statystyk, które pozwolą zobaczyć pracownikom, jak niewielkie jest prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku. W ten sposób kreowana zostaje świadomość bezpiecznej atmosfery pracy, co zwiększa sprawność wszystkich procesów.

Warto również pamiętać, że odpowiednia dokumentacja BHP jest kluczem do braku problemów z kontrolami Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej i Sanepidu. Nasi specjaliści oferują szeroką gamę dokumentów, które przydadzą się w tej kwestii – są to m.in.:

  • oceny ryzyka zawodowego,
  • rejestry,
  • zarządzenia,
  • instrukcje,
  • roczne analizy stanu BHP.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Oferujemy kompleksowy nadzór BHP we Wrocławiu, gdzie reprezentujemy każdą grupę uczestników procesu budowlanego – od inwestorów, przez wykonawców, aż do firm podwykonawczych. Naszym zadaniem i priorytetem jest codzienne dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez każdego z pracowników. Pragniemy zerowej ilości wypadków.

Pracujemy według bardzo wysokich standardów, oferując nadzór zarówno całodobowy, jak i w określonych momentach – szczególnie podczas prac, gdzie niebezpieczeństwo urazów wzrasta. Zawsze uzgadniamy nasze działania z klientem, dbając o współpracę na poziomie dialogu.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty BHP

W naszej ofercie znajduje się również możliwość przeprowadzanie audytów BHP i PPOŻ. w zakładach z różnych branż. Jest to rozwiązanie przeznaczone zarówno dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują jasnych wskazówek, jak i dla tych, które potrzebują pewności co do poziomu bezpieczeństwa aktualnych zasad.

Audyt kończy się wystawieniem specjalnego raportu, gdzie znajdzie się katalog zaleceń i rekomendacji w chronologicznym ujęciu pożądanych zmian. W ten sposób każdy klient doskonale wie, jak zapewnić sobie i swoim pracownikom pełnię bezpieczeństwa.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry