BHP Warszawa

BHP Warszawa

BHP Warszawa to bardzo szeroki zakres usług, zróżnicowany ze względu na branżę, etap rozwoju firmy czy budżet. Przedsiębiorcy z jednej strony nie chcą zajmować się tymi kwestiami; kojarzą je z rozbudowaną dokumentacją czy kłopotliwymi urzędami. Z drugiej jednak, doskonale zdają sobie sprawę z istotności bezpieczeństwa. Nikt nie chce narażać swoich pracowników na wypadki, a firmy; na straty.

Pomagamy w tym właśnie my; kompleksowo, profesjonalnie i przy Twoim minimalnym udziale. Bierzemy na siebie proces dokumentacji, sugerujemy potrzebne usługi. Podchodzimy odpowiedzialnie do naszych zadań, w których stawką jest życie i zdrowie ludzkie. Działając zaś w modelu outsourcingu sprawiamy, że oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

BHP poziom wyżej. Bardziej niż bezpiecznie

Masz nietypowe potrzeby i standardowe usługi nie są dla Ciebie wystarczające? Dla nas to żaden problem! Na życzenie organizujemy wysoce sprofilowane szkolenia, dni bezpieczeństwa czy też różnorodne symulacje, o ogromnych walorach edukacyjnych. Podejmujemy się wszelkich indywidualnych projektów; specyficznych ze względu na branżę w której działasz, czy organizację pracy w zakładzie. Pracujemy kreatywnie, rzetelnie i skutecznie – stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Outsourcing BHP - zawsze, gdy jesteśmy potrzebni

Outsourcing oznacza dla nas ścisłe partnerstwo w zakresie BHP. Działając na zasadzie stałej współpracy, stajemy się częścią Twojego zespołu. Na początku wspólnej pracy przeprowadzamy szczegółowy audyt, określający wszystkie zagrożenia i mocne strony. Następnie, pojawiamy się w każdej sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy – podczas inspekcji PIP, PSP, sanepidu – ale nie tylko.

Pomagamy również przy wdrażaniu nowych systemów bezpieczeństwa, podyktowanych chociażby rozwojem przedsiębiorstwa. Zadania te wykonujemy bardzo sprawnie i skutecznie – dzięki dokładnej znajomości firmy. Umowę podpisujemy przede wszystkim na okresy kwartalne czy miesięczne. Co ważne, dokładny zakres usług dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumenty BHP? Zajmiemy się tym!

Dobrze wykonana dokumentacja BHP z jednej strony jest podstawą bezpiecznej pracy. Odpowiednie instrukcje czy rejestry, pomagają wykonywać pracownikom swoje zadania dokładnie w taki sposób, w takim miejscu i w takim czasie, jakie minimalizują wszelkie ryzyko.

Z drugiej strony, stanowi zabezpieczenie prawne firmy przy wszelkiego rodzaju kontrolach zewnętrznych. Zajmujemy się tym dla Ciebie w pełnym zakresie. Przygotowujemy formalności, które wyglądają dokładnie tak, jak powinny.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Nadzór BHP: podstawa bezpieczeństwa w trudnych warunkach

Usługi nadzoru BHP w Warszawie świadczymy przede wszystkim w czasie prac budowlanych: ale nie tylko. Dbamy o bezpieczeństwo również podczas wycinki drzew, instalacji linii elektroenergetycznej, czy innych ryzykownych prac technicznych. W ramach nadzoru kontrolujemy teren, stanowiska pracy i ich oznakowanie. Sprawdzamy stan maszyn, weryfikujemy dokumenty, bezzwłocznie wskazujemy wszystkie nieprawidłowości. Wszystko to w jednym celu: aby podczas pracy nie doszło do żadnego wypadku.

Audyt: bezpieczniej od zaraz

Nasz profesjonalny audyt to wieloaspektowa ocena funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Po takiej analizie jesteśmy w stanie wskazać ewentualne problemy, przede wszystkim jednak; omówić ich rozwiązania. Weryfikujemy również istniejące już procedury. Poszukujemy możliwości ich udoskonalenia i sprawdzamy, czy są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz najnowszą wiedzą. W ramach audytu możemy również sprawdzić prawidłowość działania służb BHP zatrudnionych na stałe w przedsiębiorstwie.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry