BHP Toruń

BHP Toruń

Sela BHP Toruń to profesjonalna firma, której celem jest podnoszenie świadomości na tematy związane z bezpieczeństwem pracy. BHP jest dziedziną, która jest obowiązkowa w wielu przedsiębiorstwach, jednak nie każdy pracodawca potrafi wdrożyć ją w swojej organizacji. Dlatego prowadzimy szkolenia, doradzamy i uczymy metod, które są zrozumiałe, praktyczne i łatwe do wprowadzenia.

Pokazujemy, w jaki sposób należy udzielać pierwszej pomocy, a także jak powinna wyglądać ochrona przeciwpożarowa. Dzięki nam przygotujesz swój zespół na nieprzewidziane i trudne sytuacje, a nie tylko na kontrolę Państwowej Inspekcji Pracy. Wszystkie materiały szkoleniowe są przekazywane w przystępny sposób – również za pośrednictwem wygodnej platformy internetowej.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Obsługa BHP Toruń - zlecanie kompleksowych usług w formie outsourcingu

Wspieramy liczne zakłady produkcyjne, firmy budowlane i przedsiębiorstwa, w których praca należy do niebezpiecznych i wykonywanych w trudnych warunkach. Jeśli nam zaufasz, to zwiększymy poziom bezpieczeństwa wśród Twoich pracowników. Obsługa BHP w naszym wydaniu to ciągłe podnoszenie standardów – robimy to w ten sposób, niezależnie od miejsca, w którym pracujemy – równie dobrze może to być niewielki zakład pracy lub duża fabryka – BHP Toruń.

Wypełniamy nasze obowiązki z poszanowaniem wszystkich stron, które biorą udział w danym przedsięwzięciu. Bierzemy pod uwagę potrzeby inwestorów, głównego wykonawcy oraz podwykonawców. Współpracujemy z zespołem dla dobra naszych Klientów.

Dokumentacja BHP - niezbędny element każdego systemu bezpieczeństwa

Kartoteka z dokumentami BHP może wydawać się czymś, co nie ma większego znaczenia w kontekście zwiększania bezpieczeństwa. Nic bardziej mylnego. Prawidłowe postępowanie z dokumentacją sprawia, że na terenie zakładu panuje także większy porządek w sferze wszystkich stanowisk pracy i wykonywanych obowiązków.

Otrzymując instrukcje stanowiskowe, pracownicy są lepiej obeznani z panującymi zagrożeniami. Jeśli gaśnice i środki przeciwpożarowe przeszły przegląd, to jest mniejsze ryzyko rozprzestrzeniania się pożaru. Podobnie jest w przypadku fachowej pomocy, jaką można udzielić w sytuacji wystąpienia wypadku. Dlatego staramy się tworzyć dokumenty, które będą odpowiadać na potrzeby konkretnych miejsc pracy, warunków panujących w zakładzie bądź jego kultury organizacyjnej.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór nad sferą BHP w przemyśle i branży budowlanej

Firma Sema BHP prowadzi usługi w zakresie nadzoru na placach budowy, posiadającymi różny charakter – liniowy bądź kubaturowy. Zajmujemy się całodobową kontrolą wybranych obiektów bądź uczestniczymy jedynie przy projektach, które wymagają dużej uwagi jedynie przez krótki okres.

Nie ograniczamy swojej roli jedynie do nadzoru. Raportujemy o stanie bezpieczeństwa i przestrzegania zasad BHP wszystkim zainteresowanym stronom.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Profesjonalne audyty BHP dla różnych podmiotów

Obsługa BHP ma znacznie szerszy zakres niż kontrola obiektów lub prowadzenie dokumentacji BHP – to odpowiadanie na potrzeby, które płyną do nas z różnych miejsc – niezależnie czy będzie to mała firma produkcyjna, czy budowa mostu prowadzącego do BHP Toruń.

Dlatego odwiedzamy naszych Klientów, oferując im wsparcie w audytowaniu ich miejsc pracy. Oceniamy Wasz poziom bezpieczeństwa i – jeśli zachodzi taka potrzeba – rekomendujemy wprowadzanie zmian na lepsze.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry