BHP Sosnowiec

BHP Sosnowiec

Zobowiązanie do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy powstaje, jeśli zatrudnia się choćby jednego pracownika. Aby zapewnić swoim pracownikom odpowiedni standard zabezpieczeń, warto zdecydować się na outsourcing swojego BHP. Z poniższej treści dowiedzą się Państwo, dlaczego najlepszym wyborem będzie Sela BHP Sosnowiec.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Audyt BHP Sosnowiec

Nasze osiemnastoletnie doświadczenie i setki Klientów sprawiają, że BHP nie ma dla nas tajemnic. Pracowaliśmy dla każdej branży, w tym samym czasie stale zwiększając swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego jesteśmy w stanie poddać szczegółowej analizie Państwa BHP i wznieść je na światowy poziom. Nasz audyt BHP Sosnowiec polega na sprawdzeniu każdego aspektu BHP w Państwa firmie i sporządzeniu raportu z obserwacji. Jego ukoronowaniem są rekomendacje z instrukcją wdrożenia. Na Państwa życzenie możemy wdrożyć własne zalecenia, by bezpieczeństwo w Państwa firmie osiągnęło maksymalny poziom.

Dokumentacja BHP

Posiadamy w naszym zespole specjalistów, którzy zaopiekują się Państwa dokumentacją BHP. W ten sposób zapanuje w niej wzorowy porządek. Wydawane przez pracowników Sela BHP instrukcje czy zarządzenia BHP będą pisane z naciskiem na ich zrozumiałość. Prostota i przejrzystość tych dokumentów jest kluczowa dla ich realizacji w praktyce. Nasi specjaliści zajmą się także prowadzeniem wszelkich wymaganych przez prawo ewidencji czy rejestrów. Ich opiece podlegać będzie także dokumentacja medyczna czy protokoły z ewentualnych wypadków.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP Sosnowiec

Nie ma branży, w których nasi specjaliści BHP Sosnowiec nie mogliby się sprawdzić. Przez blisko dwie dekady prowadzenia firmy mieliśmy przyjemność współdziałać z wieloma branżami. Dzięki temu na każdym placu budowy czy innych prac możemy zapewnić kompleksowy nadzór BHP. Nasze usługi w tej sferze obejmują między innymi organizację i merytoryczne prowadzenie spotkań BHP. Będziemy także czuwać, by w miejscu pracy znajdowali się wyłącznie pracownicy o właściwym stanie zdrowia. Codziennie będziemy dokonywali wszelkiego rodzaju kontroli i sprawdzali, czy nasze zalecenia zostały zrealizowane. Nasi specjaliści będą także prowadzili szkolenia dla nowych pracowników. W swoich nadzorach BHP Sosnowiec od lat skutecznie realizujemy politykę “zero wypadków“.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Outscourcing BHP

Możemy także bezpośrednio zadbać o BHP w Państwa firmie. Dzięki swojemu doświadczeniu zbudowaliśmy ofertę, która będzie odpowiadać potrzebom każdego rodzaju przedsiębiorstw. Mikroprzedsiębiorcom oferujemy wsparcie doraźne. Jeśli reprezentują Państwo sektor MŚP, oferujemy wsparcie w umówionym wymiarze czasu. Największym firmom możemy udzielić wsparcia w formie zatrudnienia naszego pracownika na umowę B2B. W przypadku prowadzenia prac niebezpiecznych każdemu z Państwa oferujemy możliwość nadzoru BHP 24/7. Zatrudnienie naszych specjalistów to gwarancja sukcesu. Dzięki nim osiągną Państwo światowe standardy BHP, stając się bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym pracodawcą. Perspektywa pracy bez ryzyka wypadków przyciągnie do Państwa firmy nowych specjalistów. Poziom BHP Sosnowiec, jaki zapewnimy, wpłynie także na ich decyzję o kontynuowaniu zatrudnienia.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry