BHP Radom

BHP Radom

Misją firmy Sela BHP Radom jest zwiększanie poziomu bezpieczeństwa w miejscach pracy, które są szczególnie narażone na występowanie zagrożeń. Dotyczy to przede wszystkim firm z branży budowlanej oraz zakładów produkcyjnych o różnych profilach działalności. BHP jest dziedziną, która jest z jednej strony regulowana i wymagana przepisami prawa, a jednocześnie wpływa na funkcjonowanie oraz produktywność wewnątrz organizacji.

Dlatego przybliżamy naszym Klientom najtrudniejsze zagadnienia z zakresu wykonywania pracy w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Robimy to w bardzo przystępny sposób – za pośrednictwem nowoczesnych metod edukacyjnych – kursów online lub tradycyjnie, za pomocą stacjonarnych szkoleń. Przygotowujemy wszystkich pracowników firmy na najtrudniejsze i nieprzewidywalne sytuacje, jakie mogą mieć miejsce.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

BHP Radom – zaawansowany outsourcing usług z zakresu bezpieczeństwa

Wspieramy naszych Klientów, tworząc kompleksowy serwis BHP, który prowadzimy lokalnie – na terenie miasta Radom i w okolicach. Wspomagamy liczne przedsiębiorstwa we wdrażaniu obowiązków i wymagań z dziedziny higieny i bezpieczeństwa pracy na różnych obszarach działalności. Informujemy o wszelkich zmianach, które mają miejsce w przepisach prawa.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy reprezentować Cię przed licznymi organami władzy publicznej i instytucjami – od SANEPID-u, przez PSP, aż po PIP. Odciążamy firmy w obowiązkach, które są dla nich zbyt trudne lub uniemożliwiają im prowadzenie podstawowej działalności, dzięki której mogą się rozwijać.

Zaawansowana dokumentacja z zakresu BHP

Kodeks pracy nakłada na każdego pracodawcę liczne powinności, które dotyczą wykonywanych obowiązków pracowniczych. Należy do nich dbanie o ocenę ryzyka zawodowego, a także udostępnienie bezpiecznych stanowisk pracy. Możemy wspomagać szefów firm w każdym z tych zadań. Nasze usługi są niezastąpione podczas tworzenia nowych miejsc pracy, wprowadzania zmian organizacyjnych czy w razie niespodziewanych sytuacji w firmie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, możemy udzielić fachowej pomocy przy tworzeniu najważniejszych dokumentów, niezbędnych na każdym stanowisku. Dotyczy to zarówno przeglądów okresowych dla sprzętu przeciwpożarowego, jak i wdrażaniem instrukcji dla konkretnych maszyn lub urządzeń.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór nad pracownikami w szczególnych warunkach

Sela BHP Radom zajmuje się także sprawowaniem kontroli nad pracą w uciążliwych lub niebezpiecznych warunkach pracy. Dzięki temu nasz Klient może mieć pewność, że wszystkie obowiązki zostaną wykonane w terminie – z poszanowaniem obowiązujących zasad BHP. W trakcie przedsięwzięcia stajemy się partnerami dla różnych stron uczestniczących w budowie – dla inwestorów, wykonawców oraz firm zewnętrznych.

Eliminujemy wszelkie zagrożenia, które mogą towarzyszyć najtrudniejszym zadaniom – występującym zarówno na placach budowy, jak i podczas modernizacji zakładów produkcyjnych.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Zaawansowane audyty dla potrzeb różnych podmiotów

Świadczymy usługi dla małych organizacji, jak również dla firm, które posiadają specjalistów w zakresie bezpieczeństwa pracy. BHP Radom obejmuje ocenę ryzyka zawodowego na wielu stanowiskach i w wielu miejscach działalności – może to być zarówno duży zakład, zlokalizowany w mieście Radom, jak również niewielki obiekt na przedmieściach.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry