BHP Poznań

BHP Poznań

W swoim zespole zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy specjalistów z odpowiednim wykształceniem. Dzięki temu nasze szkolenia nie mają sobie równych. Nasza oferta obejmuje zarówno wiedzę elementarną (pierwsza pomoc, szkolenia wstępne, okresowe), jak i specjalistyczne (ewakuacja z wysokości, praca na wysokości, gaszenie pożarów, zagrożenie wybuchem).

Dla maksymalnego realizmu stosujemy także szkolenia z goglami VR. Szkolenia teoretyczne odbywają się online. Od niedawna prowadzimy także szkolenia paramilitarne. Służą one przede wszystkim lepszej integracji zespołu. Choć mają one formę głównie zabawy, przełożą się na zwiększone tempo współpracy na przykład przy ewakuacji.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Audyt

Możemy także wykorzystać swoją gromadzoną i aktualizowaną latami wiedzę do audytu BHP Poznań. Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje analizę absolutnie każdego aspektu BHP u Klientów. Dokonamy przeglądu dokumentacji. Sprawdzimy zrozumiałość instrukcji BHP dla pracowników.

Przyjrzymy się dokumentacji medycznej czy ocenom ryzyka kilku losowo wybranych osób. Zapoznamy się także z realnymi praktykami w zakładzie pracy. Na koniec sporządzimy dokładny raport z rekomendacjami. Następnie zaoferujemy wsparcie w ich wdrażaniu. Dzięki temu nasi Klienci zyskują bezpieczeństwo na światowym poziomie.

Dokumentacja z zakresu BHP

Można nam także powierzyć prowadzenie dokumentacji BHP. W naszej ofercie posiadamy obsługę wszystkich wymaganych prawem dokumentów. W swojej pracy stale zwiększamy swoją wiedzę, dzięki czemu prowadzona przez nas dokumentacja zawsze będzie zgodna z najnowszymi przepisami.

Dokonujemy między innymi bardzo szczegółowej rocznej analizy stanu BHP. Prowadzimy także wszelkie rejestry, dokumentujemy szkolenia pracowników czy przeglądy techniczne pojazdów i urządzeń. Sporządzamy także instrukcje BHP. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu będą one bardzo szczegółowe i proste do przyswojenia. W przypadku wypadków w pracy przeprowadzimy ich dokumentację. Nasza najlepsza na rynku analiza przyczyn pozwoli wprowadzić rozwiązania prewencyjne na przyszłość.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing w BHP

Na życzenie Klientów możemy także działać jako zewnętrzna Służba BHP. Możliwa jest współpraca w formie doraźnej lub wizyt cyklicznych. Jednak w wielu wypadkach możliwe jest także zatrudnienie naszego specjalisty na część etatu. W ramach outsourcingu BHP Poznań możemy służyć jako konsultanci. Oprócz tego możemy przejąć na siebie całość polityki BHP. Gdy spoczywa ona w rękach specjalistów, Klient może spokojnie zająć się innymi aspektami swojego biznesu.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Nadzory BHP

Nasze BHP Poznań obejmuje także nadzór. Usługę tą adresujemy do dosłownie każdej branży. Jesteśmy na rynku od bardzo wielu lat. W ciągu nich obsługiwaliśmy firmy z każdego sektora. Dzięki swojej wiedzy konsekwentnie realizowaliśmy politykę “zero wypadków”. Nasz nadzór może przybrać formę całodobowego kompleksowego wsparcia. Jednak w swojej ofercie mamy też zabezpieczenie wyłącznie wybranych przez Klienta elementów prac.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry