BHP Olsztyn

BHP Olsztyn

Specjalizujemy się we wszelkich działaniach, które dotyczą BHP Olsztyn. Oferujemy szkolenia, audyty, outsourcing, nadzory budowlane, doradztwo, czy też safety days. Na każdym kroku rozwijamy swoją działalność, tak aby spełnią oczekiwania klientów. Warto skorzystać z naszej firmy, która opiera się na doświadczeniu i wiedzy. W efekcie przedsiębiorca może zbudować kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie, korzystają często z niestandardowych rozwiązań. Zachęcamy do poznania bogatej oferty.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

BHP - zakres usług

Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo ważna aspekty, o których musi pamiętać przedsiębiorca. Nasi specjaliści zajmują się szkoleniami, doradztwem i innymi działaniami BHP i PPOŻ. Jeśli firma poszukuje specjalisty, wybór jest oczywisty – BHP Olsztyn to najlepsze rozwiązania. Działalność opieramy na swojej pasji, jaką jest BHP. Działamy w Olsztynie i innych miastach, dojeżdżając do klientów. Zapewniamy następujący zakres usług:

  • BHP – kompleksowa oferta wiąże się z outsourcingiem BHP. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na rozwoju firmy, a my dbamy o jej bezpieczeństwo.
  • E-learning – oferujemy idealne rozwiązania w dzisiejszych czasach. Szkolenia online są nowatorskie i wygodne, dopasowane do każdej grupy zawodowej. Na naszej platformie autorskiej znaleźć można liczne propozycje.
  • PPOŹ – serwis i montaż sprzętu PPOŹ to zadanie dla specjalistów. Zajmujemy się audytem w zakresie oznakowań i dokumentacji PPOŹ. Doświadczony zespół podpowie każdemu klientowi, jak prawidłowo użytkować sprzęt i gdzie go umieścić.
  • Szkolenia – firmy mogą wybrać szeroki zakres szkoleń, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Kursy są prowadzone stacjonarnie, w formie wideokonferencji lub e-learningu. Nie zapominajmy o możliwości tworzenia szkoleń z dofinansowaniem.
  • Szkolenia personalizowane – są idealnie dopasowane do potrzeb firmy i nowoczesnych rozwiązań. Szkolenia są prowadzone w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie odbiorców.

Jak widać, BHP Olsztyn to bogaty zakres usług, który opiera się na wiedzy i doświadczeniu specjalistów.

Zalety usług BHP

BHP Olsztyn w formie outsourcingu to rozwiązanie, które daje wiele zalet. W ramach bezpieczeństwa i higieny pracy uzyskać może liczne usługi. Na czym polega outsourcing BHP? Przede wszystkim zajmujemy się dokładną ocenę ryzyka wypadków w firmie, wykonywaniem audytowych działań, opracowaniem konkretnych instrukcji, przeprowadzaniem szkoleń BHP, wsparciem w razie nieprzewidzianych działań itp. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność postępowania zgodnie z zasadami BHP w firmie. Nie trzeba też martwić się o termin ważności szkoleń, gdyż zawsze przeprowadzamy je na czas.

Faktem jest, że troska o zdrowie i życie pracowników jest obowiązkiem przedsiębiorcy. BHP Olsztyn pozwala na oszczędność kosztów, zbudowanie pozytywnego wizerunku na rynku i zmniejszenie ryzyka wypadku w pracy. Profesjonalne usługi są wykonywane przez doświadczone osoby, zatrudnione w naszej firmie. Oferta jest skierowana dla firm z każdej branży. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry