BHP Łódź

BHP Łódź

Łódź to miasto, które na przestrzeni ostatnich lat rozwija się coraz prężniej, wciąż tworząc nowe miejsca pracy i rozszerzając swoją infrastrukturę. Nasza firma oferuje szeroką gamę usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zatrudniani przez nas specjaliści doradzają i wdrażają politykę bezpieczeństwa w każdej firmie, która zdecyduje się na nasze usługi.

Kluczem naszej oferty jest stawianie na praktyczne podejście, które jest głównym sposobem na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy specjalistyczne szkolenia BHP w Łodzi, w których znajdą się zarówno wstępne, okresowe, jak i coachingowe opcje. Jednocześnie zajmujemy się nadzorem i tworzeniem odpowiedniej dokumentacji. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie każdego z pracowników.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Outsourcing

Nasza firma działa na zasadzie outsourcingu – jesteśmy zewnętrznymi specjalistami, których możesz zatrudnić w swoim przedsiębiorstwie. Oznacza to, że jesteśmy w pełni odpowiedzialni za bezpieczeństwo i higienę pracy w Twojej firmie. Od samego początku staramy się dokładnie zbadać każdą potrzebę, przeprowadzając liczne audyty, aby być pewnym, które działanie będzie najkorzystniejsze.

Outsourcing BHP w Łodzi pozwala nie martwić się o jakiekolwiek pominięcie w zakresie bezpieczeństwa. Nasi specjaliści są doświadczonymi teoretykami i praktykami, których wiedza merytoryczna i umiejętności komunikacyjne pozwalają uniknąć wielu nieprzyjemności. Oferujemy opiekę 24/7, przez co zawsze jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji.

Dokumentacja

Odpowiednio przygotowana dokumentacja BHP jest kluczem do braku problemów z wieloma kontrolami ze strony Sanepidu, Państwowej Inspekcji Pracy, jak również Państwowej Straży Pożarnej. Oferujemy sprawne i dokładne przygotowanie każdego dokumentu dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy. To sposób nie tylko na uniknięcie nieprzyjemności związanych z kontrolami – jest to również świetna metoda na kreowanie świadomości bezpiecznego miejsca pracy. Efektem tego jest większa swoboda pracowników, która przekłada się na lepsze wyniki w pracy.

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem szeregu dokumentów, a w tym:

  • rejestrów,
  • ocen ryzyka zawodowego,
  • rocznych analiz stanu BHP,
  • instrukcji,
  • zarządzeń.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory

W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne nadzory, które mogą być całodobowe lub w zakresie danego czasu – jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku działań wysoce niebezpiecznych. Działamy według standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, wspierając na każdym etapie realizacji prac.

Dbamy o każdego uczestnika procesu budowlanego – niezależnie, czy jest to inwestor, generalny wykonawca, czy firma podwykonawcza. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że każde nadzorowane miejsce staje się bezpiecznym polem pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty

Oferujemy audyty BHP w Łodzi, które pozwalają na dokładne zbadania istniejących programów bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednocześnie jest to świetne rozwiązanie dla każdej nowopowstałej firmy, które potrzebuje jasnych i klarownych wskazówek, co do kierunku swojego działania.

Każdy audyt przeprowadzamy z wysoką precyzją, a końcowym jego rezultatem jest raport, w którym znajduje się katalog zaleceń i rekomendacji. To sposób na przekazanie naszej wiedzy w prosty i praktyczny sposób.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry