BHP Kraków

BHP Kraków

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo pracowników w swojej firmie? Wzorowo przejść kontrole Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepidu czy Państwowej Straży Pożarnej? Sprawdź nasze usługi BHP Kraków.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Usługi BHP - w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach doradzania i pomocy przy wdrażaniu wysokich standardów kultury bezpieczeństwa. Oznacza to, że Ty i Twoi pracownicy możecie skorzystać z naszych szkoleń BHP, kursów udzielania pierwszej pomocy a także szkoleń PPOŻ obejmujących praktyczne zagadnienia ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia przeprowadzamy online przy pomocy własnej platformy szkoleniowej. Taka forma znacząco ogranicza prawdopodobieństwo odwołania szkolenia z powodu kolejnej fali pandemii lub innych czynników zewnętrznych. Umożliwia także korzystanie z naszych usług BHP w Krakowie i innych miastach w całej Polsce.

Niestandardowe rozwiązania i wsparcie w BHP

Pomagamy firmom rozwijać kulturę bezpieczeństwa. Tworzymy dla nich cykliczne mailingi oraz infografiki z aktualnymi informacjami o bezpieczeństwie i higienie pracy. W czasie pandemii opracowaliśmy mailing w ramach KoronaInformatora, aby umożliwić naszym Klientom dostęp do rzetelnych i praktycznych informacji.

Oferujemy także wsparcie zespołów BHP w firmie, pomagając w poszukiwaniu nowych rozwiązań i osiąganiu zamierzonych celów.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, opracowujemy i wdrażamy Indywidualny Projekt Poprawy Bezpieczeństwa w firmie Klienta. Bazując na sprawdzonych metodach i technikach pomożemy Ci przejść przez realizację projektu krok po kroku.

Sela BHP - szkolenia
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

Oferujemy kompleksowo wszystkie prace związane z BHP na zasadzie outsourcingu. Doradzamy w kwestii stworzenia bezpiecznych warunków pracy w Twojej Firmie. Pomagamy stosować się do przepisów prawnych i informujemy Cię o wszelkich aktualnych zmianach w przepisach. Reprezentujemy Twoją Firmę podczas kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepidu oraz z Państwowej Straży Pożarnej.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Dokumentacja BHP

Opracowujemy dla Ciebie dokumentację BHP. Reguluje ona kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej Firmie oraz pomaga uniknąć wypadków przy pracy. Dobrze prowadzona dokumentacja BHP pozwoli Ci bezproblemowo przejść przez kontrole z PIP, Sanepidu czy PSP.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP na budowie / w zakładzie produkcyjnym

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w miejscu pracy prowadzimy nadzór BHP na budowach na terenie całej Polski. Współpracujemy z różnymi firmami biorącymi udział w procesie budowy: Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy też Podwykonawcami.

Audyty BHP

Prowadzimy profesjonalne audyty BHP i PPOŻ. Z naszych usług skorzystało już wiele zadowolonych firm w różnych branżach – produkcyjnej, usługowej oraz administracyjnej.

Taki audyt może Ci się przydać, jeśli dopiero budujesz system bezpieczeństwa w swojej firmie i szukasz aktualnych wytycznych.

Jeśli już posiadasz w swojej firmie Służby BHP, również możesz odnieść wiele korzyści z audytu. Zweryfikuje on poprawność ich działań i pomoże uzyskać świeże spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa Waszej pracy.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry