BHP Katowice

BHP Katowice

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy pracownikom zatrudnionym w danym przedsiębiorstwie to bezwzględny obowiązek nałożony na przedsiębiorcę będącym pracodawcą. Dzięki temu w każdej firmie pracownik świadczy pracę bez obawy o swoje życie i zdrowie. Jednak zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy to szereg czynności i zobowiązań, które musi wykonać pracodawca. Firma BHP Katowice służy profesjonalną pomocą między innymi w zakresie outsourcingu, prowadzenia dokumentacji, nadzoru oraz audytów BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Firma z Katowic świadcząca usługi BHP oferuje pomoc w zakresie prowadzenia nadzoru budowlanego w zakresie wdrażania i przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, pracownicy firmy już na etapie powstawania projektu obiektu budowlanego dopilnuje, aby zostały spełnione najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wykwalifikowani pracownicy dbali o bezpieczeństwo pracowników m.in. podczas budowy linii energetycznych, hal produkcyjnych, rozbudowy i modernizacji stacji paliw czy prowadzenia prac budowlanych. Dzięki bogatemu doświadczeniu służą kompleksową pomocą w zakresie nadzoru BHP podczas budowy, przebudowy lub modernizacji obiektów budowlanych jak również w przypadkach indywidualnych, wskazanych przez klienta.

Prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy zatrudnionym pracownikom wymaga również prowadzenia odpowiedniej dokumentacji. Pracownicy firmy BHP w Katowicach dbają o prowadzenie i przechowywanie dokumentacji z należytą dbałością o interes pracownika oraz przedsiębiorcy.

Specjaliści z zakresu BHP opracowują i prowadzą ocenę ryzyka zawodowego, dokumentację wypadkową, instrukcje, zarządzenia, regulaminy, politykę BHP, analizy stanu BHP oraz pozostałą dokumentację, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy. Jednak firma BHP z Katowic gwarantuje rzetelne i dokładne prowadzenie dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Przeprowadzanie audytów z zakresu BHP

Firma BHP z Katowic posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów BHP i PPOŻ. Specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej przeprowadzają analizę systemu bezpieczeństwa w danym przedsiębiorstwie oraz przekazują informacje dotyczące sposobów poprawy wynikłych błędów.

Specjaliści BHP, PPOŻ oraz Inspektorzy pracy przeprowadzają audyty na terytorium całego kraju i jednocześnie służą pomocą pokontrolną w postaci przekazania zaleceń, które zniwelują problemy w zakresie zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa i higieny pracy. Na zlecenie przedsiębiorcy dokonują takich czynności jak: ocena systemu bezpieczeństwa, przeprowadzanie szkoleń, wykonywanie badań lekarskich, analiza bezpieczeństwa maszyn i urządzeń czy jakości prowadzonej dokumentacji BHP.

Zakres usług świadczonych przez specjalistów BHP i PPOŻ określony jest potrzebami przedsiębiorcy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Outsourcing

Firma BHP z Katowic zapewnia swoim klientom również usługę outsourcingu. Polega ona na przekazaniu przez przedsiębiorcę obszaru działania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy specjalistom w tej dziedzinie. Dzięki temu zapewnia się przedsiębiorstwu profesjonalną obsługę w zakresie BHP oraz bezpieczeństwo pracownikom zakładu.

W ramach usługi outsourcingu wykwalifikowani pracownicy dokonują wszelkich czynności związanych z zapewnieniem i utrzymaniem w zakładzie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W zależności od potrzeb przedsiębiorcy, specjaliści dokonują całościowych bądź częściowych audytów, analizują poziom zapewnionego bezpieczeństwa w zakładzie pracy, przeprowadzają spotkania i rozmowy z podmiotami zewnętrznymi, które są kluczowe w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzą nadzór nad obiektem budowlanym w zakresie BHP w charakterze stałym lub doraźnym.

Usługa outsourcingu oferowana przez firmę BHP z Katowic obejmuje szeroko pojęte działania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, od przeprowadzania audytów po stały nadzór. Zatem wykwalifikowana kadra, posiadająca wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie dostosuje się do potrzeb przedsiębiorcy.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry