BHP Gliwice

BHP Gliwice

Zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa to podstawa efektywnego wykonywania każdej pracy. Świadczenie usług pracowniczych zawsze powinno się odbywać w higienicznych, odpowiednio zabezpieczonych warunkach. Warto więc powierzyć zdrowie, a nawet życie swoich pracowników wyspecjalizowanej w kwestiach bezpieczeństwa firmie. W Gliwicach odpowiedzialność za nadzór warunków BHP odpowiedzialni jesteśmy my – profesjonaliści z Sela. Wierzymy, że szerokość oferowanych usług jest gwarancją kompleksowego objęcie wszystkich aspektów pracy.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Jaki cel stawia sobie firma Sela?

Jako firma oferujemy swoje działania w całej Polsce, a nasze świadczenia są dostępne głównie na terenie Gliwic. Priorytetowe zagadnienia, które wchodzą w skład specjalistycznego ujęcia to szeroko pojmowane szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, kursy pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Misją firmy jest przekazanie wiedzy poprzez praktyczne działania, które mogą mieć rzeczywisty wpływ na zachowanie zasad  BHP we wszystkich zakładach pracy w Gliwicach. Zespół naszych szkoleniowców przejmuje na siebie odpowiedzialność pracodawcy za zdrowie współpracowników.

Wyjście ponad standardy jako gwarancja efektywności BHP

Stacjonarna edukacja oraz doszkalanie jest związane z koniecznością przezwyciężenia przeciwności transportowych czy terminowych. Innowacyjne podejście naszej firmy BHP oferuje usługi stacjonarne na terenie Gliwic w ustalonym wspólnie ze zleceniodawcą miejscu. Kolejną proponowaną opcją są szkolenia online, dzięki którym zgromadzenie wszystkich jednostek pracujących w zespole jest możliwe w jednym czasie.

Funkcjonowanie zakładu pracy nie zostaje przez to zaburzone, a proces edukacji przebiega znacznie sprawniej. Ekran monitora nie zwalnia jednak z obowiązku należytego skupienia uwagi. Maksymalnie aktywizująca forma naszego innowacyjnego szkolenia BHP gwarantuje każdemu pracownikowi w Gliwicach szeroką wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.

Sela BHP - szkolenia
Sela BHP - outsorcing

Outsourcing BHP

Korzystanie ze wsparcia w postaci źródeł zewnętrznych firmy Sela umożliwia skupienie się na sprawach bieżących firmy. Stała współpraca BHP obejmuje wszelkie aspekty, począwszy od formalności i zabezpieczenia wymogów prawnych, aż po wsparcie praktyczne. Stały kontakt w obrębie Gliwic opiera się na regularnym informowaniu o nowościach. Wszelkie kontrole instytucji, takich jak PIP czy Sanepid są obejmowane należytą uwagą. Regularne działania i współpraca w obrębie firmy dają jednak pewność przygotowania również do niezapowiedzianych wizyt.

Dokumentacja jako zabezpieczenie dla przedsiębiorstwa

W czasach, kiedy wszystko wymaga potwierdzenia na piśmie, zadbanie o poprawną dokumentację jest priorytetem. Dobrze prowadzona dokumentacja to nie tylko zabezpieczenie formalności od strony państwowej. Problemy z Państwową Inspekcją Pracy to jedynie dodatek do ochrony, jaką gwarantuje kreowanie świadomości bezpiecznej postawy wśród pracowników. Holistycznie podchodzimy więc do spraw organizacyjnych i wnikliwie studiujemy wszystkie kruczki prawne.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Drobiazgowe nadzory BHP

Negatywnie kojarząca się kontrola w wykonaniu firmy Sela może być dla mieszkańców Gliwic przyjemną rutyną. Opracowany system świadomego nadzoru pozwoli wprowadzić działalność pracowników na światowy poziom bezpieczeństwa.

Profesjonalne audyty BHP

Nasze holistyczne centrum BHP i PPOŻ. obejmuje swoją działalnością audytową różne branże. Wszystkie odłamy traktujemy równie poważnie. Efektywnie zajmujemy się zarówno wdrażaniem systemów bezpieczeństwa, jak i weryfikacją już obowiązujących strategii bhp.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry