BHP Gdynia

BHP Gdynia

Prowadzisz firmę i chcesz otrzymać profesjonalny audyt BHP z oceną i konsultacją w kierunku poprawy bezpieczeństwa? Skontaktuj się z nami i zamów swój audyt już dziś a nasz profesjonalny zespół ekspertów skontaktuje się z Tobą w krótkim czasie żeby umówić spotkanie. Oferujemy rzetelność i profesjonalizm podyktowany latami pracy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz zespół specjalizuje się we wielu branżach dzięki czemu zagadnienia BHP Gdynia nawet w firmach szczególnie narażonych na nieszczęśliwe wypadki są nam doskonale znane.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Przebudowa procedur BHP w twojej firmie

Naszym celem i zadaniem jest zapewnienie pełni bezpieczeństwa każdemu pracownikowi Twojej firmy. Realizujemy nasze działania na zasadzie outsourcingu, czyli stałego wsparcia zewnętrznych specjalistów ds. BHP. Każda kwestia bezpieczeństwa naszego klienta jest dla nas możliwością do usprawnienia procesów działania.

Już na samym początku współpracy badamy potrzeby i pragnienia naszych klientów, aby móc dostosować nasze działania i zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa. Wszystko odbywa się za pomocą wspólnego dialogu, gdzie rekomendacje i uwagi mogą, a nawet powinny być, kierowane w obie strony. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo, którego pragniesz.

Outsourcing z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pracy

Dywersyfikacja obowiązków organizacji na inne podmioty jest bardzo mądrym rozwiązaniem wprowadzanym przez wiele firm. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu BHP od wielu lat szerokiej gamie przedsiębiorstw na rynku krajowym. Zajmujemy się zarówno szkoleniami wstępnymi, okresowymi, audytem i konsultingiem. W swoim kompetencjach mamy również przygotowanie procedur bezpieczeństwa a także tworzenie dokumentacji w oparciu o nowo przyjęte schematy postępowania. Szeroka wiedza pozwala nam przekazywać informacje w sposób zrozumiały i prosty dzięki czemu szkolenia są ciekawe.

Dobrze przeprowadzone szkolenie z punktu widzenia biznesowego przekłada się na mniejszą ilość wypadków przy pracy i bezpiecznych produktywnych pracowników. Każdy wypadek w pracy jest sporym ciosem dla firmy dlatego właśnie powinno się minimalizować ich ilość a w tym celu konieczne są dobre szkolenia i prawidłowo poprowadzone procedury BHP.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - szkolenia dla operatorów maszyn

Szkolenia BHP Gdynia

Prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie Gdyni? Szukasz profesjonalnego zespołu który przeszkoli twoich pracowników z zakresu BHP? Nasz profesjonalny i rzetelny team poprowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy! Gwarantujemy przystępne przekazywanie bardzo ważnych informacji. Świadomi pracownicy popełniają zdecydowanie mniej błędów i rzadziej ulegają wypadkom przy pracy. Bezpieczne środowisko pracy to coś co wpływa bezpośrednio na produktywność zespołu i pozwala gospodarować zysk przedsiębiorstwa. Zaufaj nam i zorganizuj szkolenia z zakresu BHP w Gdyni, przekonasz się że warto!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry