BHP Gdańsk

BHP Gdańsk

Jeśli chcesz, oby Twoja firma znalazła się pod skrzydłami wyspecjalizowanej kadry z zakresu BHP to świetnie trafiłeś!

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

W czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy specjalistami szeroko pojętym bezpieczeństwie i higienie pracy. Pomożemy Ci wdrożyć wysoki standard kultury bezpieczeństwa, zajmiemy się ochroną przeciwpożarową, doradzimy oraz przygotujemy Twoją firmę na wszelkie możliwe scenariusze. Nasza wyspecjalizowana kadra ekspertów z zakresu pierwszej pomocy, przeszkoli pracowników na wypadek niespodziewanych zdarzeń, a przeprowadzone w Gdańsku szkolenie BHP przemówi do wyobraźni pracowników, którzy zaczną brać sobie do serca przepisy, które wcześniej zdarzało im się ignorować. Szczególny nacisk kładziemy na ochronę przeciwpożarową.

Dla Waszej wygody stworzyliśmy własną platformę szkoleń online z której możecie skorzystać w bardzo intuicyjny sposób.

Sprawujemy nadzór nad zadaniami służby BHP opierając się na outsourcing’u co odciąża pracodawców którzy mogą mieć pewność, że kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy w ich firmie są w dobrych rękach.

Nasze usługi są świadczone na terenie całej Polski-nie ogranicza nas odległość, więc możesz mieć komfort poczucia bezpieczeństwa nawet wtedy, kiedy nie jesteś z okolic siedziby naszej firmy.

Outsorcing BHP

Czyli kompleksową, stałą obsługę Twojej firmy w zakresie dokumentacji, nadzoru nad wdrożonym systemami. Przygotujemy Twój zakład pod kątem szkoleń oraz wymaganej dokumentacji oraz będziemy Cię reprezentować przed instytucjami takimi jak SANEPID, PSP oraz PIP.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP

W Polskim prawie istnieje nie tylko obowiązek działań zgodnych z zasadami BHP, ale również konieczność ich dokumentowania. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową dokumentacje, która zaoszczędzi Ci stresu związanego z kontrolami służb takich jak SANEPID, PSP czy PIP. Dzięki naszej wiedzy będziesz mógł czuć się bezpiecznie wiedząc, że to my odpowiadamy za całość procesu dokumentowania wdrożonych w Twojej firmie rozwiązań. Unikniesz problemów związanych z uciążliwą dokumentacją, a kontrole zamiast podnosić ciśnienie i wzbudzać Twoje obawy staną się przyjemnością.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Nadzór BHP na budowie/w zakładzie produkcyjnym

oferujemy nadzór nad budową począwszy od inwestora aż do nadzorowania firm podwykonawczych. Zadbamy o to, aby budowa była miejscem bezpiecznym w którym każdy z pracowników zna swoje miejsce i wie jak uniknąć niebezpiecznych zdarzeń. Nadzorujemy również zakłady produkcyjne kontrolując kadrę pod względem przestrzegania przepisów BHP. Szkolimy pracowników na stanowiskach pracy oraz przygotowujemy takie rozwiązania i infrastruktury, które są bezpieczne i wydajne zarówno dla pracodawcy jak i dla pracowników.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Audyty BHP

Jako jeden z najsilniejszych zespołów audytorskich w Polsce przeprowadzamy audyty firm pod względem dokumentacji jak i wdrożonych systemów BHP. Audytujemy firmy będące na rynku dłuższy czas wytłuszczając ich błędy na czarnej liście kontrolnej jak i nowopowstające firmy, pomagając im przygotować się na wszelkie zagrożenia mogące w przyszłości zagrażać bezpieczeństwu pracowników. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta umów się z nami na konsultacje-dobierzemy odpowiednie rozwiązania dla Twojej firmy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry