BHP Częstochowa

BHP Częstochowa

Specjalizujemy się w bezpieczeństwie pracowników, ochronie przeciwpożarowej, doradztwie i wdrażaniu wysokiej kultury bezpieczeństwa. Prowadzimy edukację BHP, kursy pierwszej pomocy, ćwiczenia przeciwpożarowe. Naszą firmę cechuje silny nacisk na praktyczne podejście do zagadnień bezpieczeństwa pożarowego. Posiadamy własną internetową platformę szkoleniową BHP, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. Zlecamy prace BHP. Zapewnia to pracodawcy bezpieczeństwo przy jednoczesnym zapewnieniu, że jego firma dobrze prosperuje. Czekamy na Ciebie również w Częstochowie!

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Czym jest outsourcing?

Za tymi słowami kryje się stałe wsparcie zewnętrznych specjalistów ds. bezpieczeństwa pracy. Wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem są w naszych rękach (załatwimy to za Ciebie!) Zadbamy starannie o to, aby Twoja firma była bezpiecznym i przyjaznym miejscem pracy.

Zaczynamy od dokładnego zbadania Twoich potrzeb, przeprowadzenia audytu obecnego systemu bezpieczeństwa Twojej organizacji, rozmowy z kluczowymi osobami i współpracy z Tobą w celu zdefiniowania celów i odpowiedzialności.

Określimy wspólnie również zakres, rodzaj i częstotliwość potrzebnych wizyt. Przedstawiamy rekomendacje i wdrożymy wspólne plany tworzenia lub dalszego rozwoju systemu bezpieczeństwa Twojej firmy. Współpracując z firmą naszego klienta, stajemy się częścią jego zespołu. Współpracujemy z pracodawcami, menedżerami i pracownikami, aby zająć się zmianami w zakresie BHP. Spełniamy wszelkie wymagania prawne, dokumentacyjne i organizacyjne.

Właściwa dokumentacja

Prowadzone zapisy BHP regulują działania firmy w zakresie bezpieczeństwa. W ten sposób można uniknąć niepotrzebnych konsekwencji związanych z zarządzaniem przez Państwową Inspekcję Pracy, Państwową Straż Pożarną czy Sanepid. 

Prowadzenie i egzekwowanie właściwej dokumentacji pomaga również zmniejszyć ryzyko wypadków przy pracy i zwiększa świadomość pracowników w zakresie bezpiecznych praktyk pracy.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP

Kompleksowy nadzór BHP nad inwestycjami budowlanymi w Częstochowie? To zadanie dla nas! Reprezentujemy wszystkie grupy osób zaangażowanych w proces budowlany, w tym podwykonawców, a także inwestorów i generalnych wykonawców. Pracowaliśmy przy konstrukcjach liniowych i kubaturowych oraz pokazaliśmy prace techniczne w pracy zakładów produkcyjnych. Zapewnia zarówno bezpośredni monitoring całodobowy jak i monitorowanie wybranych zadań, w tym zadań szczególnie ryzykownych. Nasz pakiet usług obejmuje również zapewnienie na miejscu koordynatora ds. BHP i regularne audyty tylko na żądanie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty BHP

Jesteśmy specjalistami w branży przeprowadzania profesjonalnych audytów BHP i PPOŻ. Swoje usługi pracy świadczymy w różnych sektorach: produkcja, zarządzanie, żywność, drewno, usługi, przemysł. Cieszymy się reputacją jednego z najsilniejszych zespołów audytorskich w Polsce i dużym uznaniem wielu surowych partnerów biznesowych o wysokich standardach. Naszym celem jest przegląd aktualnego stanu bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego, identyfikacja możliwości poprawy (wąskich gardeł) oraz opracowanie zaleceń i pakietów zaleceń, aby zakład stał się bezpieczniejszym miejscem pracy. Możesz obiektywnie rejestrować aktualną sytuację firmy z punktu widzenia bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry