BHP Chorzów

BHP Chorzów

W trosce o Twoje bezpieczeństwo oferujemy kompleksowe usługi z zakresu BHP Chorzów. Jesteśmy profesjonalną firmą, która jest w stanie zagwarantować usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, doradztwa na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy w łatwy i przejrzysty sposób przeprowadzą szkolenie oraz kursy z zakresu BHP. Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Twojego i Twoich pracowników bezpieczeństwa. Kursy odbywają się na specjalnej platformie online, na której uzyskasz pełną wiedzę z zakresu BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Wdrażamy niestandardowe rozwiązania

Priorytetem prowadzonych przez naszych ekspertów szkoleń jest zapewnienie bezpieczeństwa z zakresu higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, jak i wdrażanie w system każdej firmy wysokich standardów kultury bezpieczeństwa.

Co ważne, nasza firma działa na terenie całej Polski, ale dzięki specjalnej platformie online, która dostosowana jest do potrzeb naszych klientów, w łatwy i szybki sposób otrzymasz kompleksową wiedzę na temat BHP Chorzów.

Outsourcing BHP Chorzów

W naszym zespole mamy wyszkoloną kadrę pracowników, którzy są ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny. Doradztwo naszych ekspertów sprawi, że otrzymasz kompleksową usługę z zakresu BHP. Zapewnimy, aby szkolenie Twoje i Twoich pracowników przebiegło w sposób sprawy, zachowując wysokie standardy współpracy oraz wiedzę najwyższej jakości. Nasza firma działa na zasadzie outsourcingu, co oznacza, że pomożemy Ci wypełnić wszystkie formalności i obowiązki prawne. Dodatkowo dostaniesz każdorazowo informację, jeśli jakikolwiek przepis ulegnie zmianie.

Co więcej, w momencie zewnętrznej kontroli takiej jak PIP, PSP, SANEPID będziemy reprezentować Twoją firmę. Współpraca z nami przebiegać będzie na zasadach partnerskich, tak abyś na spokojnie mógł rozwijać i umacniać pozycję Twojego biznesu na rynku.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP i nadzór

Dokumentacja jest jedną z najważniejszych kwestii, które pełnią kluczową rolę podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepidu lub Państwowej Straży Pożarnej. Dlatego dbanie o porządek w dokumentach i prawidłowość wszystkich pism jest pożądane. Z pomocą naszej firmy, otrzymasz pełne wsparcie i klarowność we wszystkich niezbędnych dokumentach, tak aby żadna kontrola nie przyprawiła Ci kłopotu, ani zamieszania.

Jesteśmy reprezentantami każdej grupy uczestników procesów budowlanych. Zaczynając od Inwestora, Generalnego Wykonawcę, aż po firmę podwykonawczą. Naszą maksymą jest „0 wypadków przy pracy”.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyt BHP Chorzów

Nasze profesjonalne usługi zajmują się również przeprowadzeniem kompleksowego audytu BHP i PPOŻ w zakładach pracy z wielu branż. Audyty przeprowadzamy w branżach produkcyjnych, spożywczych, usługowych czy nawet w branży administracyjnej i przemysłowej. Nasi eksperci uznawani są w całej Polsce, tworząc jeden z najlepszych zespołów audytowych w naszym kraju.

Z naszych usług audytowych może skorzystać każda firma. Zarówna ta, która posiada Służby BHP, jak i te, które dopiero budują swój system bezpieczeństwa. Jesteśmy dla każdego.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry