BHP Bytom

BHP Bytom

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy to podstawowy obowiązek pracodawcy. Jest to również obowiązek wynikający z ustawy, dlatego też za niezapewnienie pracownikom odpowiedniego szkolenia BHP grozi kara. Wobec tego koniecznym jest przeprowadzenie dokładnego, rzeczowego i szerokiego kursu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, korzystając z usług w Bytomiu.

Firma zajmuje się szeroko pojętym szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wyszkoleni i wykwalifikowani pracownicy zajmują się przekazywaniem profesjonalnej wiedzy w zakresie świadczonych usług.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Outsourcing BHP Bytom

W każdym przedsiębiorstwie konieczne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Wobec tego w ofercie firmy znajduje się usługa outsourcingu, polegająca na przekazaniu naszym wykwalifikowanym specjalistom wszelkich działań z zakresu spraw BHP Bytom.

Wówczas specjaliści do spraw BHP będą na bieżąco przeprowadzać szkolenia, audyty, monitorować system bezpieczeństwa, zmiany prawne, prowadzić niezbędną dokumentację oraz przekazywać niezbędne informacje przedsiębiorcy. Ponadto wykwalifikowana kadra stosuje najefektywniejsze rozwiązania, wdrażane w największych przedsiębiorstwach światowego formatu. Przejęcie obowiązków z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy będzie skutkowało mniejszym obciążeniem przedsiębiorcy oraz zapewni fachową i ciągłą ochronę pracowników firmy.

Z usługi outsourcingu można skorzystać niezależnie od liczby zatrudnianych pracowników. Ponadto istnieje możliwość nawiązania doraźnej lub stałej współpracy, ponieważ firma charakteryzuje się elastycznością i ceni sobie zadowolenie i komfort klienta.

Prowadzenie dokumentacji

Firma w swojej ofercie posiada również usługę prowadzenia wszelkiej dokumentacji związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorstw z Bytomia. Opracowywana przez specjalistów BHP jest zgodna z obowiązującymi normami oraz umożliwia pomyślne przejście kontroli. Ponadto sporządzanie i prowadzenie dokumentacji z należytą starannością gwarantuje pracownikom bezpieczeństwo i zapobiega niebezpiecznym sytuacjom w pracy.

Prowadzenie dokumentacji obejmuje sporządzanie oceny ryzyka zawodowego, dokumentacji wypadkowej, zarządzeń, poleceń, instrukcji, polityki firmy w zakresie BHP oraz inne formy dokumentów, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP

Specjaliści do spraw BHP prowadzą również nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas budowy inwestycji. Na etapie powstawania budynku zapewniają kompleksowe usługi oraz doradztwo, aby zapewnić pracownikom pełne bezpieczeństwo. Wykwalifikowani pracownicy proponują rozwiązania, które prowadzą do zapewnienia najwyższego standardu pracy.

Usługa obejmuje nadzór BHP nad budowami liniowymi oraz kubaturowymi. Ponadto wykwalifikowani specjaliści świadczą usługi podczas nadzoru nad wykonaniem pojedynczych czynności technicznych.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Przeprowadzanie audytów BHP

W ramach swojej działalności firma przeprowadza w Bytomiu audyty w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jak również ochrony przeciwpożarowej. Profesjonalny zespół, posiadający ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną przeprowadzi analizę systemu bezpieczeństwa w zakresie BHP i PPOŻ w firmie, zwróci uwagę na elementy wymagające poprawy oraz wskaże sposoby skutecznego zniwelowania braków.

Przeprowadzanie audytów należy do zadań specjalistów BHP i PPOŻ oraz Inspektorów Pracy, którzy od lat świadczą usługi audytowe zarówno w Polsce jak i w polskich filiach przedsiębiorstw za granicą.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry