BHP Bydgoszcz

BHP Bydgoszcz

Zgodnie z przepisami prawa, każdy pracodawca ma obowiązek prowadzenia polityki BHP w swoim zakładzie pracy. Dotyczy to zarówno małych podmiotów, jak i wielkich firm. Nasza firma – Sela BHP Bydgoszcz pomaga różnym przedsiębiorstwom we wdrażaniu abstrakcyjnych przepisów w życie. Prowadzimy liczne szkolenia, uświadamiamy i uczymy konkretnych technik, które są łatwe do zastosowania na każdym stanowisku pracy.

Nasze działania zaczynają się od sposobów udzielania pierwszej pomocy, poprzez tłumaczenie zasad bezpiecznej pracy, aż po zaawansowaną ochronę przeciwpożarową. Dzięki tym czynnościom, pracownicy są gotowi nawet na najtrudniejsze sytuacje, jakie mogą im się przytrafić w trakcie wykonywania obowiązków. Wszystkie materiały edukacyjne są przekazywane w komfortowy sposób – za pomocą dedykowanej platformy online.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

BHP Bydgoszcz – zlecanie usług na zewnątrz

Prowadzimy współpracę z wieloma firmami, których działalność jest narażona na występowanie ryzyka zawodowego pod różnymi postaciami. Dlatego ograniczamy możliwość powstawania wypadków poprzez profilaktykę – przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, podnoszenie standardów wśród pracowników i propagowanie odpowiedzialnego zachowania wśród załogi.

Świadczymy rozbudowany outsourcing usług BHP Bydgoszcz, niezależnie od lokalizacji – bierzemy pełną odpowiedzialność zarówno za nadzór na małej budowie, jak również w dużym zakładzie produkcyjnym np. na terenie miasta Bydgoszcz. W trakcie pracy respektujemy zasady i potrzeby różnych stron, które biorą udział w przedsięwzięciach – od pracowników, poprzez kierownictwo firmy, aż po właściciela – nie zapominając o obowiązkach wobec instytucji publicznych.

Dokumentacja dla celów BHP

Ważną kwestią w naszej działalności jest dokumentowanie wszystkich czynności oraz spraw związanych z bezpieczeństwem. To właśnie dzięki informacjom z dokumentów wiemy, jakie są kluczowe zagrożenia panujące na danym stanowisku pracy. Równie istotne jest przeprowadzanie przeglądów sprzętu, niezbędnego w akcjach ratunkowych lub do ewakuacji. Od tego zależy życie i zdrowie członków załogi.

Dlatego pomagamy w sporządzaniu dokładnych instrukcji stanowiskowych, doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem dokumentacji i dbamy o kształtowanie się prawidłowej kultury organizacyjnej.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Obowiązki nadzoru i kontroli nad miejscami pracy

Zajmujemy się także nadzorowaniem szczególnie niebezpiecznych zadań, wymagających dużej uwagi i skupienia. Do tej kategorii można zaliczyć pracę na placach budowy, kompleksową kontrolę w wybranych zakładach produkcyjnych lub przedsięwzięcia o charakterze okresowym.

Poza prowadzeniem nadzoru, staramy się o jak najdokładniejsze informowanie naszych kontrahentów o poziomie bezpieczeństwa. Sporządzamy okresowe raporty, w których przekazujemy wiedzę na temat aktualnej sytuacji i rekomendujemy wprowadzanie zmian, poprawiających warunki pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty BHP na potrzeby różnych przedsiębiorstw

Zadaniem służby BHP Bydgoszcz jest docieranie do wszystkich miejsc, w których standardy bezpieczeństwa funkcjonują na słabym poziomie – nieważne, czy jest to duża budowa zlokalizowana w mieście Bydgoszcz, czy mały zakład na przedmieściach. Zajmujemy się oceną organizacji pracy w firmach o różnym charakterze i skali działalności.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry