BHP Bielsko-Biała

BHP Bielsko-Biała

Jakościowe BHP to jeden z najważniejszych elementów w przedsiębiorstwie. Ma wpływ na wydajność i zadowolenie pracowników. Może być także ważnym elementem w konkurowaniu o najlepszych pracowników. Z poniższej treści dowiedzą się Państwo, dlaczego sięgnięcie po usługi BHP Bielsko-Biała w Sela BHP pozwoli Państwu na maksymalizację zysków z BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Kompleksowa analiza i poprawa BHP Bielsko-Biała

Osiemnaście lat stałego podnoszenia sobie poprzeczki i współpraca z setkami różnorodnych Klientów czynią z nas niezrównanych specjalistów w sprawach BHP. Dlatego właśnie posiadamy w swojej ofercie ceniony nawet przez wymagających Klientów audyt. W jego trakcie nasze wyspecjalizowane zespoły audytorskie badają praktyki stosowane na miejscu, a także wszelkie kwestie dokumentacyjne. Owocem działań audytorskich będzie kompleksowy raport i rekomendacje, które pomagamy Państwu zrealizować.

Bezpieczne place robót

Nasza oferta usług BHP Bielsko-Biała nie byłaby kompletna bez naszych uznanych nadzorów. W zależności od ustaleń z Państwem możemy prowadzić nadzór kompleksowy lub nad wybranymi przez Państwa polami. Nasza słynna polityka “zero wypadków” realizowana jest między innymi poprzez prowadzenie codziennych spotkań BHP. Sprawdzamy także, czy teren robót został należycie zabezpieczony i czy pracują na nim osoby we właściwym stanie. Możemy wykorzystać swoją fachową wiedzę do zapewnienia planu BiOZ. Możemy także wysłać na miejsce doświadczonego Koordynatora BHP Bielsko-Biała.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP najlepszej jakości

BHP Bielsko-Biała to także liczne dokumenty. Dla bezpieczeństwa i higieny pracy krytycznie ważne jest, by instrukcje, procedury czy zarządzenia BHP mogły zostać maksymalnie zrozumiałe. Bez tego mimo wartości merytorycznej ich wdrożenie może pozostawić wiele do życzenia. Nasi specjaliści cechują się niezrównaną jakością merytoryczną i językową sporządzanych przez siebie dokumentów. Ponadto powierzenie im dokumentacji gwarantuje wzorowe prowadzenie rejestrów, ewidencji czy protokołów.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Oferta zewnętrznej Służby BHP Bielsko-Biała

Mogą nam Państwo przekazać całokształt swojego BHP. Dzięki pracy z setkami różnego rodzaju Klientów i prawie dwóm dekadom na rynku wypracowaliśmy ofertę na miarę każdego przedsiębiorstwa. Mikrofirmy powinny rozważyć pomoc w formie zleceń jednorazowych. Dla tych z Państwa, którzy reprezentują przedsiębiorstwa małe i średnie posiadamy ofertę współpracy w uzgadnianym indywidualnie wymiarze czasu. Największe podmioty mogą zdecydować się na zatrudnienie naszych specjalistów na umowę B2B. W ramach swojej pracy na część etatu w Państwa firmie zapewnią niezrównaną jakość BHP Bielsko-Biała.

Nasza oferta outsourcingu BHP uwzględnia także urlopy naszych fachowców czy dotykające ich sytuacje losowe. Jeśli specjaliści Sela BHP znajdują się poza zasięgiem, ich obowiązki są natychmiastowo przejmowane przez inną osobę. Zostaje ona wdrożona w działania swojego kolegi. Dzięki temu zastępstwo jest niezwykle płynne i nie powoduje jakichkolwiek komplikacji.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry