BHP Białystok

BHP Białystok

Jakościowe BHP Białystok to same zalety. Przede wszystkim powoduje brak zastrzeżeń podczas różnych kontroli. Dodatkowo zwiększa poczucie zadowolenia u pracowników. Przekłada się to między innymi na napływ najlepszych fachowców czy decyzję o pozostaniu w Państwa firmie. Z poniższej treści dowiedzą się Państwo, dlaczego najlepszym wsparciem BHP Białystok będzie Sela BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

BHP Białystok w rękach fachowców

Możemy wziąć w swoje ręce różne obszary Państwa BHP. W ciągu blisko dwóch dekad działania na rynku usług BHP wypracowaliśmy unikatową ofertę. Skonstruowaliśmy ją tak, by odpowiadała potrzebom przedsiębiorstw każdego rodzaju. Mikroprzedsiębiorcom dedykujemy pomoc doraźną w postaci jednorazowych zleceń. Przedsiębiorcy mali i średni mogą uzgodnić z nami miesięczny wymiar wsparcia BHP Białystok. Z kolei największe firmy mają możliwość zatrudnienia naszych pracowników na część etatu w ramach umowy B2B. Wspieramy także prace niebezpieczne poprzez zapewnianie pomocy BHP 24/7.

Udoskonalenie polityki BHP

Gromadzona latami wiedza i doświadczenie sprawiają, że naszym specjalistom nie umknie żaden szczegół BHP. Mogą oni zbadać je w ramach audytu. W jego trakcie zapoznają się oni zarówno z realnymi praktykami na miejscu, stanem technicznym maszyn jak i kwestiami formalnymi. Po audycie powstaje raport z dołączonymi zaleceniami i metodami ich wdrożenia. Na Państwa życzenie nasi specjaliści mogą pomóc wprowadzić owe zalecenia w życie. Warunkami sukcesu naszego audytu są współpraca ze strony Państwa kadry kierowniczej oraz pełny dostęp do badanych obszarów.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - dokumentacja BHP

Pomoc w dokumentacji BHP

W nasze ręce mogą Państwo oddać także swoją dokumentację BHP. Nasi specjaliści są świadomi wagi tej kwestii. Dlatego w swoich działaniach zawsze kierują się zrozumiałością dokumentów BHP dla zwykłego pracownika Państwa firmy. Dodatkowo dbają oni o to, by zewidencjonowane zostały wszelkie uprawnienia, szkolenia czy wypadki w pracy. Na nie mniejszą troskę z ich strony liczyć mogą dokumentacja medyczna i wszelkie rejestry. Istotne jest dla nich także zapewnienie w zastanej dokumentacji wzorowego porządku.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Zero wypadków na placu budowy

Nasza oferta wsparcia BHP Białystok nie byłaby kompletna bez naszych cenionych nadzorów BHP. Możemy zagwarantować Państwu, że na nadzorowanym przez nas placu budowy nie dojdzie do jakichkolwiek wypadków. Cel ten konsekwentnie realizujemy od początku naszej działalności. W zależności od uzgodnień z Państwem możemy zapewnić nadzór kompleksowy lub w wybranych obszarach. W skład naszej oferty nadzorów BHP Białystok wchodzi między innymi zapewnienie pracownikom szkoleń wstępnych, dzięki którym mogą podjąć pracę. Podejmujemy się także organizowania i przeprowadzania codziennych spotkań z zakresu BHP. Wykonujemy też liczne kontrole. Sprawdzamy stan zdrowia i trzeźwości wszystkich pracowników, a także wykonujemy wszelkie kontrole. Możliwe jest także powierzenie nam nadzoru nad firmami podwykonawczymi.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry