Praca dla Specjalisty ds. BHP

Praca dla Specjalisty ds. BHP

Opublikowano: 28 sierpnia 2023

Specjalistko/Specjalisto ds. BHP

Szukasz nowych zawodowych wyzwań, a BHP to Twoja pasja? Szukasz stabilnej pracy oraz Pracodawcy, na którego możesz zawsze liczyć? Dołącz do zespołu Sela w Zielonej Górze.

Jeśli tak, jak my, jesteś otwarty na nowoczesne podejście do tematu BHP, masz je we krwi i chcesz z nami rozwijać się w BHP, wzmacniać swoje kompetencje budując to, co tworzymy razem – markę Sela – to właśnie Ciebie szukamy!

Jako samodzielny Specjalista ds. BHP będziesz odpowiedzialny za powierzone Twojej opiece firmy oraz ze zlecone szkolenia. Aby dobrze wypełniać swoje zadania, służymy Ci pomocą – zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony biura oraz reszty zespołu. Docenimy Twoje wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas ostatnich lat pracy na podobnym stanowisku w zamian oferując nie tylko auto służbowe i komputer, ale m.in. atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby, które nie mają doświadczenia SĄ RÓWNIEŻ MILE WIDZIANE. Rozumiemy, że kiedyś to doświadczenie trzeba w końcu nabyć.
Zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego wiedz, że szkolenia pracownicze w naszej firmie, to nie tylko czysta teoria, ale też jej realizacja. Jesteś kreatywny? Doskonale! Ważne są dla nas Twoje pomysły i inicjatywa.

Zainteresowany/a?
Napisz, dzwoń, przyjdź, zapukaj do naszych drzwi.
email: rekrutacja@selabhp.pl
tel: 509 820 250
link do oferty: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-tka-ds-bhp-zielona-gora,oferta,1002800764

Podobne wydarzenia
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top