Dar krwi na barbórkę

Dar krwi na barbórkę

Opublikowano: 7 grudnia 2022

Mikołajkowo – Barbórkowo zapraszamy wszystkich na czwartkową (8.12.2022), XIV już akcję krwiodawczą organizowaną przez PGNiG S.A. w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze “Dar krwi na Barbórkę – 200 litrów krwi na 200 urodziny Ignacego Łukasiewicza”.

To wyjątkowy czas, kiedy możesz zostać Świętym Mikołajem dzieląc się tym, czego nie można nigdzie kupić – kroplą swojej Jeśli tylko możesz – przyjdź i oddaj krew!

Akcja potrwa od 9.00 do 13.00 na parkingu przed siedzibą PKN ORLEN SA Oddział PGNiG w Zielonej Górze przy ul. Boh. Westerplatte 15, gdzie gdzie wystawiony będzie krwiobus. W siedzibie natomiast szykujemy ciekawy warsztat dla wszystkich zainteresowanych profilaktyką własnego zdrowia, a związany z faktem spędzania większości czasu pracy przy komputerze. Jak chronić kręgosłup i zachować jego sprawność przy siedzącym trybie życia? Przyjdź i skorzystaj z porady Specjalisty.

Z naszej strony możecie się jak zawsze spodziewać wsparcia w zakresie warsztatów dotyczących udzielania I Pomocy Przedmedycznej – bo tego nigdy dość!

Podobne wydarzenia
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top