Budujemy bezpiecznie i nowocześnie

Sela BHP - wydarzenia 2022 5 6

Budujemy bezpiecznie i nowocześnie

Opublikowano: 6 maja 2022

05.05.2022r. na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się konferencja dotycząca zapewnienia bezpiecznych warunków pracy na budowach.

Wczoraj na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się konferencja pt.: “Budujemy bezpiecznie i nowocześnie”, w której mieliśmy okazję uczestniczyć.

Poruszone zostały tam niezwykle ważne kwestie dotyczące wsparcia pracowników budów (i to zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym) w celu zapobiegania wypadkom.

Wystąpiły przed nami osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie, które podzieliły się swoimi uwagami i wskazówkami co do obranych kierunków działań profilaktycznych.

Atrakcją dnia była również część praktyczna, w trakcie której mieliśmy okazję zobaczyć ewakuację operatora żurawia na placu budowy wielopoziomowego parkingu obok zielonogórskiej “Palmiarni” oraz przegląd żurawia z użyciem drona.

Podsumowując – jesteśmy zachwyceni całokształtem wydarzenia i mamy nadzieję, że tego typu eventy, poruszające tak ważne kwestie, będą się odbywały częściej.

Zobacz relację.

Podobne wydarzenia
Sela BHP - wesołych świat

Wesołych Świąt!

Wesołych i pogodnych Świąt w gronie najbliższych życzy SELA! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom, Przyjaciołom, Pracownikom oraz ich

CZYTAJ DALEJ »
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry