Zorganizuj Safety Day w swojej firmie!

Zorganizuj Safety Day w swojej firmie!

Opublikowano: 14 marca 2023

To już najwyższy czas, by zaplanować organizację Safety Days, czyli Dni Bezpieczeństwa dla Twojej firmy w tym roku!

Rezerwuj terminy i formy szkoleń. Lista atrakcji nie ma końca, a my układamy szczegóły wydarzenia według indywidualnych wytycznych zleceniodawcy. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb oraz możliwości.

Pokaż swoim pracownikom, że kwestia bezpieczeństwa jest dla Was kluczowa. Podaruj im prawdziwą dawkę merytorycznej wiedzy połączonej z dobrą zabawą i integracją.

Zajmiemy się organizacją tego dnia od A do Z, byś mógł cieszyć się z zabawy wraz z innymi.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce – BHP Poziom Wyżej – Safety Days – Dni Bezpieczeństwa, gdzie przedstawione zostały poszczególne aktywności. Zapraszamy również do obejrzenia filmiku z zeszłorocznego eventu dla jednej z firm, dla której prowadziliśmy warsztaty o różnej tematyce na terenie całego kraju.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o tym!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – 699 953 567 lub biuro@selabhp.pl / i.trypuc@selabhp.pl. Możesz też wypełnić formularz i wtedy my skontaktujemy się z Tobą.

Nie przegap tej szansy!

Podobne wydarzenia
Sela BHP - kongres gospodarczy lubuskie 2021

Kongres Gospodarczy Lubuskie 2021

Głównym tematem był rozwój ekologii i jakości życia, inteligentne technologie, społeczeństwo cyfrowe oraz marketing terytorialny. Przez trzy dni przedstawiciele świata nauki, polityki, gospodarki oraz biznesu

CZYTAJ DALEJ »
Sela BHP - Wchodzimy w nowy etap rozwoju SELI!

Wchodzimy w nowy etap rozwoju SELI!

27.10.2021r. nastąpiło uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego rozpoczynającego naszą współpracę z Uniwersytetem Zielonogórskim. W dniu 27.10.2021r. w siedzibie Wydziału Mechanicznego, nastąpiło uroczyste podpisanie Listu Intencyjnego przez

CZYTAJ DALEJ »
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry