Ruszyła kolejna edycja konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie” edycja 2022 r.

Ruszyła kolejna edycja konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie” edycja 2022 r.

Opublikowano: 10 października 2022

Ruszyła kolejna edycja konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie” edycja 2022r.

W pierwszym etapie, który potrwa do końca października, przyjmowane będą formularze zgłoszeniowe, które są dostępne pod linkiem – Biznes Wrażliwy Społecznie.

Jako ambasadorzy tego wydarzenia gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Za pewne dzieją się dookoła liczne inicjatywy, z których często nie zdajemy sobie sprawy, a które mają mniejsze lub większe znaczenia dla naszej społeczności. Warto w tym momencie przemyśleć, co takiego robiliśmy jako zespół w ciągu tego roku. Czym moglibyśmy podzielić się z innymi, dając przykład dobrych praktyk.

W konkursie mogą wziąć udział: mikro, mali, średni i duzi przedsiębiorcy realizujący działania w obszarze zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej. W tym roku, po raz pierwszy, wprowadzono również możliwość zgłaszania przez osoby z zewnątrz działań przedsiębiorstw wartych zauważenia. Jeśli znacie zatem Państwo firmę, która działa prospołecznie, robi ważne rzeczy dla społeczności lokalnych, wyróżnia się działaniami na rzecz innych, zgłoście ją!

Trzymamy kciuki i liczymy na liczne zgłoszenia!

Podobne wydarzenia
Sela BHP - wydarzenia 2022 2 14

Zakochaj się w pomaganiu!

Z hasłem SELALOVE -10% na szkolenia z pierwszej pomocy! Walentynkowa promocja na szkolenia z udzielania I Pomocy Przedmedycznej!!! Od dziś do końca tygodnia na specjalne

CZYTAJ DALEJ »
Sela BHP - wydarzenia 2022 3 4

I pojechały…

Z nadzieją, że uratują komuś życie. Wobec ogromu potrzeb i zmasowanych akcji humanitarnych postanowiliśmy wesprzeć Ukraińskie społeczeństwo w formie przekazania im ponad 100 gaśnic (w

CZYTAJ DALEJ »
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top