Kongres Gospodarczy Lubuskie 2021

Sela BHP - kongres gospodarczy lubuskie 2021

Kongres Gospodarczy Lubuskie 2021

Opublikowano: 6 października 2021

Głównym tematem był rozwój ekologii i jakości życia, inteligentne technologie, społeczeństwo cyfrowe oraz marketing terytorialny.

Przez trzy dni przedstawiciele świata nauki, polityki, gospodarki oraz biznesu rozmawiali na tematy kluczowe dla naszego województwa, całego kraju, a nawet Europy. Gospodarzem kongresu była marszałek Elżbieta Anna Polak oraz przewodniczący sejmiku Wacław Maciuszonek, a gościem specjalnym – Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska. Partnerem wydarzenia była Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, która w tym roku obchodzi 30 lecie swojej działalności.

Spotkania z fachowcami i prelegentami odbywały się w różnych miejscach naszego regionu – w Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o. w Sulechowie, LCW – Lubuskie Centrum Winiarstwa w Zaborze oraz w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego – Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii. Uroczysta gala odbyła się w Teatrze Lubuskim, gdzie gwiazdą wieczoru była Renata Przemyk.

Podobne wydarzenia
Sela BHP - Gala Biznes Wrażliwy Społecznie

Gala Biznes Wrażliwy Społecznie

Poznaliśmy laureatów Biznesu Wrażliwego Społecznie 2021r. Dokładnie 1 października 2021r. w przepięknej scenerii Centrum Winiarstwa w Zaborze odbyła się Gala Biznesu Wrażliwego Społecznie. Oklaskom i

CZYTAJ DALEJ »

Safety Days 2022

Zobacz jak wyglądały nasze szkolenia w ramach Safety Days w tym roku! Filmik dostępny jest na You Tube – https://www.youtube.com/watch?v=19N3oDvz2dY. A jeśli zastanawiacie się nad

CZYTAJ DALEJ »
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry