Apteczki

Obowiązkowym – zgodnie z zasadami BHP – elementem wyposażenia zakładów pracy czy obiektów użyteczności publicznej jest apteczka pierwszej pomocy.

Powinna ona zawierać wszelkie niezbędne produkty do udzielenia niezbędnej pomocy w oczekiwaniu na karetkę, ratownika lub wsparcie lekarza oraz zawierać instrukcję udzielania pierwszej pomocy, środki do przeprowadzenia sztucznego oddychania, bandaże, plastry czy preparaty dezynfekujące. My proponujemy również modele zaopatrzone w aparat do sztucznego oddychania.

Bogaty wybór apteczek

Posiadamy w asortymencie również apteczkę samochodową, przenośną, oraz egzemplarze do powieszenia na ścianie. Wszystkie produkty mają postać kompaktowej skrzynki, którą można zamontować na ścianie, przechowywać w samochodzie lub przetrzymywać w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej w znanym wszystkim miejscu.

Skrzynki zaopatrzone są w zamek na klucz, dzięki czemu dostęp do zawartości jest kontrolowany. Ponadto na obudowie skrzynki widnieje wyraźne, duże oznakowanie informujące, że produkt ma zawartość medyczną. Jest to bardzo ważne w sytuacji konieczności udzielenia pomocy.

Napisz do nas a przygotujemy Ci ofertę
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top